Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Зеленський повинен визначити, в якому човні, і створювати коаліцію національної єдності

 ...

Новообраному президенту не потрібно намагатися проводити свої закони через Верховну Раду – у нього це не вийде. Йому необхідно вирішити для себе – або він сидить в тому ж човні, що і його попередник, і розповідає нам про загрози, або ж створює коаліцію національної єдності. Таку думку висловив народний депутат України і голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Новообраний президент Володимир Зеленський поки нічого не може. Йому не потрібно навіть намагатися проводити свої закони через парламент, оскільки для цього потрібна більшість у Верховній Раді. Поки ж у Зеленського є тільки одна віддана йому людина, яка створила групу "За Зе". Тому новому президенту необхідно прийняти для себе рішення – або він сидить в тому ж човні, що і Порошенко і розповідає нам про загрозу з боку Росії, миротворців і так далі. Або ж він створює коаліцію національної єдності, залучаючи до роботи всі політичні сили, навіть не дивлячись на всі ті дурниці, які творили попередники. Є ще один варіант – піти на союз з якоюсь однією політичною силою, наприклад, Яценюка чи Порошенка. Але це він навряд чи зробить", – прогнозує Вадим Рабинович.

При цьому глава "Опозиційної платформи – За життя" засумнівався в легітимності нинішнього парламенту. "Верховна Рада, глава якої не може пред'явити список з 226 осіб, що складають "повноцінну коаліцію", є незаконною. І прийняті нею закони – незаконні! Якщо Андрій Парубій протягне через зал "мовний закон", який є передвиборчою технологією, то це буде злочином. Він не потрібен і абсолютно суперечить вибору народу, який він зробив 21 квітня. Чи не повинна Рада говорити "ні" курсу народу, який він вибрав. Депутати – слуги народу, а народ – господар. Але слуги це забули і все поміняли місцями. Потрібно повернути депутатів на місце!" – закликав Вадим Рабинович.

Разом з тим політик розкритикував недавні заяви Володимира Зеленського про те, що потрібно у владі залишити Супрун і продовжити співпрацю з МВФ.

"Зниження ціни на газ на 17 копійок після того, як попередня влада підняла тарифи на 400%, здається знущанням. МВФ не може сказати: Зеленський – хороший хлопець, тому ми дозволимо йому знизити ціну на газ для населення. Щоб її знизити, потрібно розуміти, за рахунок чого уряд це зможе зробити", – заявив Вадим Рабинович.

Народний депутат також нагадав, що очолювана ним "Опозиційна платформа – За життя" щодня доносить до українців важливу інформацію: щоб отримати низькі ціни на газ, потрібно поставляти його з Росії.

"І коли в Кабміні кажуть, що вони знайдуть альтернативні джерела в Європі, хочеться їм сказати: припиніть цю вакханалію тупоумства, тому що альтернативи немає! Потрібно сісти і зробити висновок нормальний економічний договір з Росією, залишивши осторонь політику" – заявив Вадим Рабинович, нагадавши про зустрічі, які в Москві провів глава політради партії Віктор Медведчук.

"І Путін, і Медведєв ясно дали зрозуміти, що це можливо! Так давайте ж домовимося по газу і встановимо світ!" – закликав народний депутат.

Вадим Рабинович наполягає: будь-яке зниження цін і тарифів – це позитивно.

"Але дивно інше: чотири роки влада говорила, що підвищення тарифів немає альтернативи, а тепер, як тільки під ними крісла захиталися, знайшли резерви для зниження ціни на газ. Я думаю, що подібна риторика триватиме ще тиждень, а потім приїде "дядько з МВФ" й каже до них, що вони не мають права цього робити. Нехай вони нам покажуть копії договорів з МВФ!" – закликав Вадим Рабинович.

"Так, Зеленський, безумовно, молодець, що переміг чудовисько, але в нашій країні все вирішує парламент, а не президент, – нагадав політик. – Я говорив про те, що на цих виборах ми голосували серцем. І тепер на парламентських виборах треба голосувати головою – за мир, низькі тарифи, стабільну економіку. Ми обов'язково до цього прийдемо, тому особисто я на наступні вибори дивлюся з великим оптимізмом".

 

  • Facebook