Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

План "За життя" – повернути надра народу та знизити тарифи в три рази

 ...

Партія "За життя" доб'ється того, щоб українські надра були повернуті в державну власність, завдяки чому тарифи для населення можна буде знизити в три рази. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив лідер "За життя ", народний депутат Вадим Рабінович.

"Підвищення урядом тарифів на газ - це злочин високого рівня. У нашій країні видобувається 20,4 млрд. кубометрів газу. А споживаємо ми все, разом з бюджетними організаціями, 15,4 млрд. кубометрів. Газ власного видобутку повинен продаватися людям за собівартістю, отже, тарифи можуть і повинні бути знижені в три рази. Все інше − це злочинна надприбуток олігархів ", − підкреслив політик.

Він нагадав, що всі надра країни, згідно з Конституцією, належать народові, а значить − не можуть бути приватизовані.

"Завдання у нас дуже проста: як всі нормальні країни, як це зробила, наприклад, Норвегія, ми повинні повернути надра в державну власність. Адже, згідно з Конституцією, всі українські родовища належать народу. Після цього ми зможемо зробити тарифи в три рази меншими. Від цього постраждають людина 15-20 олігархів - ну і бог з ними. Краще нехай вони зазнають, ніж весь народ буде терпіти ", − констатував парламентарій.

Лідер партії "За життя" також анонсував акції проти непідйомних тарифів, які планує проводити його політсила.

"Я вважаю, що коли люди отримують зарплату, що є несумісною з життям, коли тарифи несумісні з зарплатами, то очевидно, що це − геноцид народу. І народ повинен цьому опиратися! Тому партія "За життя" готуватиме акції конституційного опору ", − уклав Вадим Рабінович.

 

  • Facebook