Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Україна може стати успішною. Потрібно лише втілити в життя програму нашої партії

 ...

Для того, щоб Україна вибралася з економічної кризи, уряду, який сформується після виборів, потрібно взяти на озброєння економічну програму партії "Опозиційна платформа – За життя", яка наполягає: Україна повинна розвивати хай-тек, банківський сектор і сільське господарство.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі нової авторської програми "Розмови За життя з Рабиновичем" на телеканалі "112 Україна".

Політик упевнений, що час чудес пройшов – сьогодні вкрай необхідно змінювати підходи в управлінні державою.

"Нам варто поміняти підхід в управління державою, необхідно перестати вірити в диво. Всім нам, нарешті, треба припинити покладати надії тільки на президента, оскільки ні Зеленський, ні Іванов, ні Петров, ні Сидоров Україну не врятують. Країну може врятувати тільки чітко налагоджена система управління – така собі державна машина", – заявив Вадим Рабинович.

Більш того, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що тільки шляхом референдуму українці "повинні встановити, що ми будуємо, і визначити, що нас підніме з колін".

"Хто в нинішньому уряді назвав нам хоч одну галузь, яка виведе нас в лідери найближчим часом?" – задався питанням політик.

І тут же на нього відповів: на сьогоднішній день поки тільки "Опозиційна платформа – За життя" запропонувала свій варіант виходу України з економічного колапсу.

"Опозиційна платформа – За життя" давно розробила програму по виведенню країни з кризи. Пропонували Кабміну взяти її на озброєння. Але замість цього вони вбили автомобільну промисловість, угробили "Свему" в Шостці, знищили "Південмаш" ... Ми ж наполягаємо: Україна доб'ється успіхів у тому випадку, якщо зробить ставку на сільське господарство, хай-тек і банківську сферу. Ми говорили і говоримо: не треба продавати землю, а треба будувати великі агрокомплекси без кредитів, здаючи землю в оренду. Те ж і з хай-теком – його потрібно розвивати. Подивіться на Італію та Ізраїль – сьогодні на нових технологіях вони заробляють в сто разів більше нас. І допомагають їм у цьому наші хлопці – в будь-якій хай-тек фірмі в Західній Європі працюють хлопці та дівчата з України! Це означає, що у нас є потенціал в цій галузі, а ми їх женемо за кордон замість того, щоб створити умови для роботи на Батьківщині. Крім того, просто необхідно розвивати банківську сферу. Україна розташована на унікальному "п'ятаку", який з'єднує Азію і Європі. Чому б цим не скористатися, і в умовах, коли у Заходу зі Сходом непрості відносини, зберігати їх корпоративні гроші у нас?" – задався питанням політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що саме політики заважають стати Україні банківським, транспортним і туристичним центром Європи.

"Замість використання можливостей вже колишня влада втратила" Шовковий шлях" – він просто-напросто обійшов нашу країну. З 1 січня 2020 року закінчується контракт по транзиту російського газу в Європу. І замість того, щоб заробляти на ГТС, нам нічого іншого, як розфарбовувати нашу трубу в патріотичні кольори і витрачати по 3 млрд. дол. На рік на її утримання, не залишиться", – підкреслив народний депутат.

Вадим Рабинович вважає, що декларований владою патріотизм зводиться лише до одного: набити собі кишені, дограбувати країну і її народ, остаточно вбити економіку.

"На мій погляд, патріот – це людина, при правлінні якої народ став жити краще. Все інше – нісенітниця, якою прикриваються злодюжки, які розтягували нашу країну", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook