Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Розвиток хай-теку, сільського господарства та банківської системи виведуть країну з кризи

 ...

Хай-тек, сільське господарство і банківська система повинні стати пріоритетами розвитку нашої країни. Про це народний депутат і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович заявив в програмі "Велике інтерв'ю з великим політиком" на телеканалі "112 Україна".

"Україна в 1991 році посідала п'яте місце в світі по промисловому виробництву, а сьогодні – у другій сотні рейтингу. Ось підсумок правління цієї влади. Нагадаю, що в той час, в 1991 році, Україна була однією з перших в кораблебудуванні, машинобудуванні, в космічній сфері. Але цих галузей у нас вже не існує. Чи можемо плакати і вкладати мільярди, але це не допоможе. Он завод останній Миколаївський суднобудівний держава продала за 110 мільйонів гривень! І про що тепер розмовляти з владою? Вони ж розповідали про глобальну приватизацію, яка принесе мільярди", – заявив парламентарій.

За його словами, державі потрібно розвивати сфери, які зараз популярні в усьому світі: хай-тек, сільське господарство, банківська галузь.

"Хай-теківські фірми на Заході наповнені українськими хлопцями. Потрібно створювати кластери, хаби, розвивати цей напрям. Робити наголос на тому, що розвивається. Я б, наприклад, зробив акцент на екологічно чистої продукції в сільському господарстві. Тому що на чистих продуктах схиблений весь світ. У нас чудова земля – давайте цим займемося. Я б розвивав спокійно банківську систему, тому що у нас вигідне географічне положення між Сходом і Заходом", – вважає політик.

Народний депутат висловив обурення тим, що влада не розвиває економіку України.

"Є маса речей, де ми можемо отримати колосальну перевагу. А що робить влада? Назвіть хоч один напрямок, який вона розвиває? Куди вкладають гроші? Он "Південмаш" каструлі випускає. Я недавно послу однієї з європейських країн розповідав, що я вважаю європейським курсом. Це не тоді, коли з країни всі соки висмоктують і власний ліс змушують спилювати. Європейський курс – це коли європейський рівень життя, високі стандарти життя прийшли в Україну. А у нас європейським курсом називають обкрадання своєї країни", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook