Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат Ведула звітує про річну роботу на окрузі (ВІДЕО)

 ...

Нові сучасні футбольні поля з’явилися цьогоріч  біля 28 та 32 шкіл. Усе з ініціативи "свободівців" Антона Ведули й Ігоря Коломойця та підтримки депкорпусу. Обранець Ведула переповідає: планували обнови зо два роки.

Антон Ведула, депутат міськради: "Іще ідучи на вибори, я казав, що до потреб ПЗР потрібно підходити з інфраструктурної точки зору, тобто не тільки спальний мікрорайон, але мікрорайон для життя як для дітей, так і для дорослих".

Такі спортивні оновлення для школярів та жителів мікрорайону обійшлися в три бюджетні мільйони гривень. Директорка школи згадує, раніше було просто неможливо дітям грати на цьому футбольному полі.

Ірина Овчаренко, директорка школи №32: "Тут було раніше футбольне поле з травою, але воно з часом за 30 років прийшло в непридатність, оскільки було сміття закопане під футбольним полем, просто через ерозію ґрунту. І грати на ньому було неможливо, воно було в аварійному стані".

Поза тим, депутат Антон Ведула зініціював утеплення шкіл Південно-західного району. Розпочати вирішили з 28-мого закладу.

Антон Ведула, депутат міськради: "Жодна з шкіл нашого мікрорайону не була утеплена, тому ми розпочинаємо утеплення шкіл одна за одною за можливостями".

Директорка 28 школи, каже: заклад вже давно потребував утеплення. Адже панельні стіни пропускали холод.

Тетяна Скорик, директорка школи №28: "Це ж панельна школа, і я так вважаю панелі своє уже відпрацювали. Панелі абсолютно пропускають тепло, цоколь, підвальне приміщення. Великий відсоток тепла яке подається в школу він просто гріє повітря".

Школярі ж згадують: грілися на уроках взимку, як могли.

Ярослав, школяр: "Просто всі в куртках сиділи".

У 28 школі облаштували не тільки новітнє поле, а й спортивний майданчик. Вчитель фізкультури, каже, тепер може професійно навчати дітей футболу.

Олексій Гончар, вчитель фізичної культури: "Спочатку це тренування для покращення їхнього рівня. Тих дітей, які добре тренуються, я направляю у школи ДЮСШ, вони також ходять і туди, і туди, і також щоб діти виступали за школу".

Учням же такі новинки до вподоби. Кажуть, тепер для них відкриваються нові спортивні горизонти.

Денис, школяр: "Можна грати на свіжому повітрі, це дуже чудово для дітей. Тому що якщо хтось впаде то не получить ніяких поранень".

Ярослав, школяр: "Восени або весною ми можемо проводити наші уроки фізри не в спортивному залі в  приміщенні, а на свіжому повітрі, добре ще тим що я зі своїми друзями можу зіграти в футбол, наприклад, піти на турніки".

Попіклувався тутешній депутат зі своєю командою й про вуличне освітлення. Місцеві кажуть, раніше було страшно повертатись додому ввечері. Зокрема – дітям. 

Світлана, жителька мікрорайону: "Діти зараз в такий час йдуть зі школи, уже ж темно, а тепер ця алейка освітлюється. Мої вікна виходять саме на цей бік, то я вночі, коли прокидаюся, навіть світло не вмикаю: мені і так видно від ліхтаря".

Лідія, жителька мікрорайону: "Люди йдуть з роботи, 4 години – темно вже. Зробили дуже гарно".

Антон Ведула нарікає: дещо з запланованого втілити не встиг. Та вже будує чимало планів на рік прийдешній.

Антон Ведула, депутат міськради: "Закінчити розпочаті роботи в школах – це по-перше. По-друге провести освітлення в ще низці дворів на Південно-західному а також – початок реконструкції дворів, встановлення лавочок. Розпочати обладнання з’їздів для людей із інвалідністю, люди із візками, із маленькими дітками, люди із велосипедами".

  • Facebook