Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ми зобов’язані поставити "справу Супрун" на контроль, а правоохоронці – детально його розслідувати, – Рабинович

 ...

Правоохоронні органи зобов'язані розібратися з розкраданнями в міністерстві охорони здоров'я, які зафіксувала Рахункова палата України. "Опозиційна платформа – За життя" триматиме "справу Супрун" на контролі, і до цього має підключитися все українське суспільство. Про це заявив народний депутат України і голова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна". 

"Ще недавно виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповідала українцям про те, що вона покине країну, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський. Багато і голосували за нього через це... А сьогодні вона і ті, хто ще вчора обіцяв себе мало не спалити, вже заявляють про готовність співпрацювати з новим президентом... Упевнений, що вона буде до останнього триматися за своє крісло, а для самого Зеленського співпрацю з нею - погане, помилкове рішення", – підкреслив політик.

Парламентарій заявив, що звіт Рахункової палати України "про махінації в відомстві" підлягає негайному розгляду правоохоронними органами.

"Рахункова палата зафіксувала, що сотні мільйонів гривень витрачені міністерством охорони здоров'я не туди, регулярно закуповувалися прострочені ліки, нахабно крали гроші, виділені на лікування дитячих хвороб, перераховувалися бюджетні кошти на рахунки західних фірм... Тільки днями влада запобігла крадіжці 500 мільйонів міністерством Супрун! Всі ці афери повинні стати предметом розгляду для наших правоохоронних органів", – обурився народний депутат.

Глава партії "Опозиційна платформа – За життя" підкреслив Супрун "не безкоштовно" з любові до нашої країни сидить в кріслі виконувача обов'язків".

"Через неї проходять колосальні кошти, тому вона буде триматися за свою посаду до останнього! У мене тільки одне питання: чому ми утримуємо Рахункову палату, яка надає дані про багатомільйонні розкрадання, а жоден правоохоронець не реагує? Це тому що Супрун нам "прислали" з Америки? Я подаю документи в правоохоронні органи і вважаю, що для них це повинно стати справою честі. Гріш ціна нової влади, яка буде працювати з Супрун, яка порушує всі закони України!", – заявив Вадим Рабинович.

"Вона розповідає нам, як мити руки, думаючи, напевно, що ми тільки з лісу вийшли! Якщо Супрун вважає, що вона – людина, яка принесла нам цивілізацію, то вона помиляється. Ми – не індіанці, а ви - не конкістадори. Ви – пройдисвіти і шахраї, які крадуть на ліках і радять померти онкохворим. Але ми будемо жити, розвивати медицину, а ви підете, і від вас не залишиться ні сліду!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook