Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Реву і Гройсмана на виборах чекає розчарування, – Рабинович

 ...

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович закликав українців не голосувати за партію Андрія Реви і Володимира Гройсмана на майбутніх парламентських виборах. Про це він заявив в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".

"Яке право йде влада має, сидячи в телевізійних екранах, розповідати нам, що залишає країну в хорошому стані? Ви вбили країну – і ви за це відповісте! І заявляти зараз, що ви створюєте нову партію і йдете на вибори – дуже сміливо. Ідіть на вибори – там ви побачите справжню оцінку вашої діяльності", – запропонував парламентарій.

У той же час народний депутат підкреслив, що українці можуть показати своє справжнє ставлення до того, що зробила ця влада, яка йде.

"Дорогі українці, якщо Рева і Гройсман підуть на вибори, то давайте покажемо їм одну велику всеукраїнську фігу. Я просто не уявляю собі людину, яка проголосує за тих, хто знущався над нашою країною і вбивав нас усіх. Вони відібрали у нас віру в завтрашній день і нахабно знущаються, заявляючи, що українці ні в чому не розбираються", – зазначив політик.

Співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" впевнений, що поки ще чинній владі більше не варто сподіватися на наївність українців.

"Ми добре розбираємося в пройдисвітах, які звалилися на нашу голову. Так, ми помилялися, але тепер починаємо потихеньку розбиратися, і пройдисвіти типу Реви нікуди більше не пройдуть", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook