Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Ця влада хоче все продати і вже до квітня втекти з України!

 ...

Нова влада продовжує йти шляхом своїх попередників і, не соромлячись, докрадає останнє і розпродає все, що ще залишилося в Україні.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, коментуючи в кулуарах парламенту наміри влади розпродати всі стратегічно важливі підприємства та організації країни.

"Прем'єр-міністр сказав народним депутатам: "Ми будемо продавати все, тому що це завдання від президента і партії". Ця влада хоче все продати тому, що вже до квітня їм треба втекти з країни! Люди добрі, що встигнемо захистити, те і буде нашим, а все інше продадуть!.." – прогнозує політик.

Співголова "Опозиційної платформи – За життя" називає такі дії влади нахабним обкраданням країни та її вбивством, що може погано закінчитися для країни і людей.

"Якщо людину обкрадуть, як це відіб'ється на її добробуті? У кращу або гіршу сторону? У країни вкрадуть "Укрзалізницю", "Нафтогаз", трубопровід, магістралі. Чи змінить це країну на краще? Ні!" – обурився Вадим Рабинович.

На питання "що можна з цим зробити", народний депутат відповів:

"Що ми можемо зробити з цією "монобільшістю" або "монотупістю"? Ми можемо боротися з нею тільки в демократичній площині і тільки тими методами, які ми зараз і використовуємо".

Але, з жалем констатував він, "вони нас тільки слухають, а потім піднімають своїх 226 копит і все..."

Втім, є і позитивний момент, вважає Вадим Рабинович.

"Те, що зарплати чиновникам знизили – це правильне рішення, яке обіцяв і виконав прем'єр. Але потрібно повернути те, що чиновники вже забрали у народу і зробили це незаконно! І я написав відповідний запит, в якому вимагаю: поверніть те, що ви вже вкрали, і дайте зарплату 4000 доларів вчителям, яку ви обіцяли!"

Але навіть і це не допоможе – за будь-яких обставин уряд потрібно міняти, упевнений народний депутат.

"Нам кажуть, що влада зробила 80% того, що обіцяла під час виборчих перегонів. Мир, економічне процвітання, регулярна виплата пенсії на Донбасі – все це вже зроблено? Я можу багато перераховувати того, що вони обіцяли... Може, вони мають на увазі свої особисті питання, які вони вирішили на 80%? З цим я їх вітаю, а жодної справи державної ваги вони не вирішили: ні миру, ні економіки, ні спокою на вулиці. На комітетах міністри розповідають нам про те, що все добре. Маркарова заявляє, що гривня зміцнюється, промисловість зростає, а цифри свідчать про протилежне", – звернув увагу співголова "Опозиційної платформи – За життя".

"У будь-якому випадку ті, хто прийшов сьогодні, не втримають владу після квітня – це неможливо!" – вважає народний депутат.

"Уряд Гончарука має "впасти", президент повинен визнати, що це була помилка і терміново почати створювати уряд Національного порятунку. Сьогодні необхідно прибирати цих перукарів з влади і починати відновлювати країну! Швець повинен робити чоботи, а у нас замість "козаків-Гаврилюків" прийшли ці... Давайте вже приберемо цю банду, яка залишилася з колишніх часів, і будемо жити!" – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook
>