Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук: Ми ініціюємо прийняття закону про списання боргів за комунальні послуги для населення

 ...

"Опозиційна платформа – За життя" ініціює подачу на розгляд Верховної Ради України закону про списання заборгованості громадян України за комунальні послуги. Про це заявив голова Політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді.

У роботі з'їзду "Опозиційної платформи – За життя" взяли участь близько 1500 делегатів – представників політичних сил, громадських організацій і рухів, які виступають за мирне врегулювання конфлікту на Сході України і реінтеграцію Донбасу.

"Заборгованість, яка сьогодні існує по заробітним платам і комунальним послугам, стає дедалі більше. Заборгованість за комунальні послуги за ці роки, з 2013-го, зросла в 4 рази: була 12 млрд, сьогодні становить 47,7 млрд. – майже в 4 рази", – повідомив Медведчук.

Він зазначив, що в практиці чинного законодавства і в практиці України був випадок, коли кілька років тому Верховна Рада прийняла закон про списання заборгованості за комунальні послуги. "Але тоді списали заборгованості енергетичних компаній перед державної НАК" Нафтогаз "в обсязі 26 млрд.грн, тобто списали доходи і борги олігархам", – уточнив політик.

"Я пропоную сьогодні нашим депутатам" Опозиційної платформи – За життя" та нашому кандидатові Юрію Анатолійовичу Бойко ініціювати подачу в парламент закону про списання заборгованості громадян України, які зубожіли в результаті дій цієї "реформаторської" влади. Я думаю, це буде правильний крок і щодо наших людей, і щодо відчайдушної влади", – підкреслив Віктор Медведчук.

 

 

  • Facebook