Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук: "Ціна співпраці з МВФ – злидні для українців, зруйнованої економіки та боргова залежність"

 ...

Уже в наступному році уряд буде змушений знову піднімати ціну на газ, виконуючи умови нової програми від МВФ. Влада, співпрацюючи з фондом, знищує економіку, прирікаючи українців на злидні. Таку заяву зробив член партії "За життя", лідер "Українського вибору − Права народу"Віктор Медведчук.

"У загальносвітовому рейтингу економічного розвитку України випереджають не тільки Молдова, а й Бутан, Філіппіни і навіть Гондурас. Таких "запаморочливих" показників Київ досяг, не просто тісно співпрацюючи з МВФ, а під його невсипущим контролем і чуйним керівництвом. Незважаючи на ці "досягнення", на Заході не втомлюються звеличувати українські "реформи". "Ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях " − так оцінив антисоціальну українську пенсійну реформу глава місії МВФ в Україні Рон ван Роден. А з нагоди прийняття убивчою для народу медичної реформи посольство США в Україні навіть виступило з офіційним привітанням ", − підкреслив член партії "За життя".

Віктор Медведчук нагадав, що вітчизняні та іноземні експерти констатують катастрофічний стан української економіки.

"Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен заявила, що якщо економіка країни продовжить зростати нинішніми темпами, то, щоб наздогнати, наприклад, Польщу, Україну знадобиться 100 років. До того ж згідно з оприлюдненими прогнозами МВФ, до 2023 року ВВП на душу населення в Україні може досягти $ 4200 (до слова, у 2013 році цей показник становив майже $ 4000). Тобто в 2023-му країна зможе лише частково перевищити доєвромайданний рівень. По суті, для України це десять втрачених років. Заради отримання кредитів МВФ офіційний Київ уже відпустив гривню у вільне плавання, обваливши її курс більш ніж в три рази, провів скорочення бюджетників і держслужбовців, підняв ціни на газ і знизив норми його споживання ", − констатував політик.

Член партії "За життя" зазначив, що після підвищення 19 жовтня на 23,5% ціни на газ для населення, газові тарифи для українців виросли в порівнянні з 2013 роком в цілому в 11,8 рази.

"Але і це не межа. Уже в наступному році уряд буде змушений знову піднімати ціну на газ. За підрахунками експертів, до 14 тис. грн. за 1 тис. кубометрів. Як того вимагають лихварі. Уряд тримає в найсуворішій таємниці умови співпраці з МВФ − нової програми stand-by. Нова програма МВФ означає нові умови, нові структурні маяки і нові посилення. Україна не тільки загрузла в боргах, вона задихається під тягарем взятих на себе непосильних зобов'язань. Але влада продовжує "партнерське співробітництво "з МВФ, знищуючи економіку, прирікаючи українців на злидні, зраджуючи національні інтереси ", − підсумував Віктор Медведчук.

 

  • Facebook