Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Країна не повинна залежати від провокацій Порошенка і Парубія, які йдуть від влади

 ...

"Закон про імпічмент президента, закон про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента потрібні. Але коли це роблять відразу після обрання нового президента – це підозріло! Чотири роки ніхто нічого не робив, а зараз заметушилися. Це все робиться для того, щоб в черговий раз обдурити людей!" Таку думку висловив народний депутат України і голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

Політик заявив, що він є прихильником того, щоб головні питання в першу чергу виносилися на референдум.

"Для початку необхідно винести на референдум основні питання: по курсу країни – куди ми йдемо, за формою правління – яка республіка, а вже потім городити всілякі дурниці! Тому що зараз всі ініціативи виглядають як знущання над людьми. Той же закон про імпічмент – його ініціює одна фракція, яка представляє одну область України – Львівську, єдина, де виграв кандидат Порошенко. Перепрошую, я ставлюся з величезною повагою до львів'ян, але не повинна вся Україна йти на поводу у однієї політичної групи", – заявив Вадим Рабинович.

До того ж, політик не розуміє, кого ініціатори подібного роду законів закликають голосувати.

"Депутатів? А хіба у нас є депутатська більшість в парламенті? Нам весь час брехали про те, що в коаліції є 226 осіб. Але сьогодні вже навіть сліпому коню зрозуміло, що більшості не існує! Ми просимо пред'явити список депутатів, або зізнатися в тому, що нами правили незаконно! Не може нелегітимний, брехливий парламент управляти державою. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій просто зобов'язаний або пред'явити список членів коаліції, або піти у відставку", – закликав Вадим Рабинович.

Глава партії "Опозиційна платформа – За життя" також упевнений в тому, що ніхто з представників нинішньої влади добровільно у відставку не піде.

"Вони вважають, що їхні пости – це їхня вотчина! Тому необхідно вибивати їх звідти, але робити це законними методами. Або пред'явіть нам коаліцію, або ви не маєте права сидіти у владі! Інше питання: чи законні ті рішення, які приймав нинішній парламент без коаліції? З огляду на це, піклуючись про майбутнє, ми просто не маємо права допустити прийняття нових законів без парламентської більшості. Давайте сформуємо чесну парламентську більшість, і нехай вона приймає закони. А не ці виродки, які добили нашу країну!", – заявив Вадим Рабинович.

Народний депутат також виступає за те, щоб парламентські вибори проводилися за новими правилами – без гальма розвитку нашої країни, яким є мажоритарна система.

"Я не вірю в те, що цей парламент може, хоче і має право щось змінити. Але переживати не варто – все стане на свої місця. Володимир Зеленський переміг, і цього варто було очікувати, тому що Порошенко гальмував розвиток нашої держави. А через деякий час ми переконаємося, що голосувати треба за нормальні тарифи, медицину, гідне життя, і тоді ми проголосуємо "За життя" та заживемо нормальним життям", – висловив упевненість Вадим Рабинович.

При цьому політик застеріг українців: "Потопаюче завжди чіпляється за тих, хто тримається на плаву. Ми не знаємо, що буде витворяти в останні дні при владі ця команда. Представники нинішньої влади розуміють, що їм кінець, народ на виборах дав зрозуміти, що вся ця кліка не влаштовує 90% населення нашої країни, і в останні дні вони можуть спробувати наприймати незрозумілі закони, влаштувати провокації. Вони здатні на все! "

"Тому, ми повинні стежити за ситуацією, оцінювати і розуміти, що нам не потрібні такі" гойдалки ", ми не хочемо залежати від провокацій йдуть Порошенко і Парубія", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook