Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Ми проведемо успішні переговори при зниження ціна на газ для України"

 ...

"Опозиційна платформа – За життя" зможе домогтися успішних переговорів з постачальниками про зниження ціни на газ в два-три рази. Про готовність почати переговорний процес відразу після виборів заявив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат, засновник політсили Вадим Рабинович.

За його словами, в Україні не вийде знизити тарифи одними тільки обіцянками, які наліво і направо роздає багато політиків. Для реального зниження тарифів потрібно мати реальну можливість виконати дану обіцянку.

"Одними обіцянками тарифи в країні не можна знизити. Ні в два, ні в три рази. Звертаюся до виборців: чи є у ваших фаворитів інструментарій для реального зниження тарифів? Запитайте у своїх кандидатів – як вони збираються це робити. Я знаю, як я буду встановлювати мир з однієї простої причини: у нас за цей напрямок відповідальний Медведчук, якого Росія бере, а Україна спрямовує", – заявив парламентарій.

Лідер "Опозиційної платформи – За життя" зазначив: нинішня українська влада говорить, що ми злізли з російської газової "голки", але все одно купує блакитне паливо у РФ.

"Вони хваляться тим, що нібито ми не купуємо російський газ. А якщо розібратися, чий це газ насправді? Він російський, але купується на кордоні зі Словаччиною за завищеними цінами. Це робиться лише для того, щоб це звучало патріотично, що ми у Росії не купуємо газ", – заявив політик.

Народний депутат зазначив, що той газ, який нинішня українська влада купує за завищеною ціною, можна отримувати значно дешевше. Лідер "Опозиційної платформи – За життя" також назвав шлях, яким можна домогтися ефективного зниження ціни на блакитне паливо.

"Той газ, який вони купують по 300 доларів, ми підпишемо з 100. І зробимо це ще до парламентських виборів. Я наполягаю на тому, щоб ми провели переговори з російським монополістом "Газпромом" і запитали, чи готові вони з нами сісти за стіл переговорів, укласти нормальний договір? Вони повинні дати свою згоду і підписати цей договір. Ми цей документ привеземо сюди, покажемо нашому народові і скажемо: "У перший день після нашої перемоги не балачками, а реальними справами ми знижуємо тарифи в два-три рази", – резюмував Вадим Рабинович.

 

 

  • Facebook