Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Партія "За життя" зробить все, щоб фашизм в Україні не зміг підняти голову"

 ...

Народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович виступив в сенаті Франції, де проходять спеціальні слухання по питань свободи слова.

"Сьогодні начебто в європейській країні під назвою Україна закривають телеканали, б'ють журналістів. Тільки за минулий рік скоєно 148 нападів на журналістів. На жаль, журналістів вбиваю. У нас, до жаль, парламент країни прийняв рішення про те, що він хоче (не маючи на це законодавчого права) закрити два найбільших інформаційних телеканалу тільки тому, що там критикують владу. І прикривається це все боротьбою з російською агресією ", - розповів політик.

"Я хочу донести до вас, що канали хочуть закрити не тому, що вони щось не так сказали, а тому, що під час прямого ефіру хтось із людей висловлено не так, як би це сподобалося влади ", - зазначив Вадим Рабінович.

Лідер партії "За життя" звернувся до учасників слухань: "Ми дуже хотіли, щоб ви перейнялися нашою тривогою за те, що сьогодні відбувається в Україні. Я ніколи не думав, що в моїй країні - Україні - може статися так, що людей позбавлять право дивитися ті канали, які вони хочуть, тільки тому, що влада не подобається те, що про неї говорять. Хочу вам сказати, що сьогодні той фашизм, про якому я чув, ходить по наших вулицях. Сьогодні люди в Україні з фашистськими прапорами, з фашистською символікою ходять по вулицях, вони знаходяться при владі. Всі вони залякують тих, хто хоче сказати правду. Так, ми не Європа, але ми майже Європа. І сьогодні цих 40 мільйонів чоловік намагаються позбавити права дивитися телевізор. Вони повинні як за радянських часів дивитися один канал, слухати одна думка і нічого іншого ".

"Сьогодні Україна в дуже складному становищі - у нас є зовнішня агресія, у нас є внутрішня корупція. Але це не приводи закривати хоч один канал. І я звертаюся до вас з проханням підтримати наше прагнення захистити телеканали, а разом з ними і свободу слова в Україні ", - закликав французьких політиків лідер партії "За життя".

"Для нас дуже важливою була підтримка колег з Європи. Сьогодні дуже сильний день - наші французькі колеги, а це і журналісти, і політики, - багато для себе відкрили. Думаю, ми отримали дуже сильну підтримку з боку дуже потужної країни - Франції. Країни, яка народила демократію, яка готова і захищатиме демократію в тому числі у нас, в Україні, країни, яка не дозволить закривати телеканали, не дозволить вчинити наругу над свободою слова. Тому сьогоднішній день я вважаю успішним ", - резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook