Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ви хоч одного українця звільніть, паразити, а потім звинувачуйте Медведчука!

 ...

"Якщо нинішня влада, яка "вбила" свій народ, оголошує Медведчука ворогом номер один – це орден! Якщо ця влада, яка обікрала народ, Кабмін, який не вміє керувати, його фракція, оголошує тебе ворогом – це орден! Тому я не розумію, навіщо Шуфрич, зірвавши плакат Медведчука, зірвав з нас орден – нехай висить! А вже люди побачать, хто справжній ворог цієї влади". Про це заявив народний депутат України і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович журналістам в кулуарах парламенту.

"Сьогодні в Україні немає ідеального кандидата в президенти. Який нам потрібен кандидат? Той, хто зупинить війну! Якщо війну не зупинити, у нас нічого не буде – молодь поїде, економіка завалиться. Хто може це зупинити? Я вважаю, що Юрій Бойко – він є ідеальним в цьому плані кандидатом в президенти".

"Більш того, Медведчук, який веде мирні переговори, є членом партії "За життя" – подобається це комусь чи ні. Сьогодні в сесійній залі повісили портрет Медведчука, висунувши в якості головного звинувачення те, що він – кум Путіна. Заздрять, чи що?!" – з іронією зауважив політик.

Політик нагадав, що завдяки зусиллям Віктора Медведчука звільнені й повернуті на Батьківщину понад чотириста полонених.

"Ви хоч одного звільніть, паразити!", – звернувся Вадим Рабинович до представників нинішньої влади, зауваживши, що "хто і як би не обурювався, саме Медведчук продовжує робити свою роботу і звільняти полонених українців".

"Люди вже натерпілися – вони все знають, все розуміють. І зараз найголовніше – зберігати спокій, без нервів, без всеукраїнської депресії, йти на вибори, перемагати, – і ставити крапку в правлінні цієї влади", – закликав Вадим Рабинович.

 

 

  • Facebook