Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вадим Рабинович: "Сьогодні Медведчук для цієї влади – подразник"

 ...

"Сьогодні більше всіх в Україні дістається Віктору Медведчуку. За слова, прописані в Конституції України, за заклики до влади списати з людей захмарні борги по комуналці, проти нього порушуються кримінальні справи, готуються замахи. Сьогодні Медведчук для цієї влади просто-напросто подразник. Таку думку висловив народний депутат України і голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в кулуарах Верховної Ради України. 

Але у всьому цьому парламентарій бачить і позитивний момент.

"Скажу вам, що мене радує: днями були оприлюднені результати соцопитування, в якому українцям було поставлено питання: "Кого ви хочете бачити новим прем'єр-міністром України?". Вже прокинулася частина народу і одне з топових місць віддала Віктору Медведчуку. І це правильний підхід", – вважає Вадим Рабинович.

Політик вкотре закликав українців "не дивитися на обличчя, не слухати маячню, обіцянки, які нам дають політики, вже бачать себе гетьманами. Нам всім потрібно дивитися, які конкретно кроки нам пропонують люди, партії по відродженню країни".

"А зараз нам обіцяють багато – і з мовою розібратися, і тарифи на газ знизити. Але як все вони це зроблять? Наприклад, партія "Наші" – як вона збирається відновлювати мир в Україні, якщо її лідера вже навіть в Росію не пускають, а члени партії знаходяться під санкціями і їх готові відловлювати на кордоні? Треба менше ходити по Банковій, брати там гроші, треба пропонувати людям реальний план відродження, і тоді люди, можливо, їм повірять!", – вважає Вадим Рабинович.

Політик нагадав про те, як чотири роки тому він брав участь у виборах Президента України. "Чотири роки тому на президентські вибори я йшов з одним-єдиним білбордом, який висів на Бориспільській трасі. На ньому був напис: "Всього один рік без цих сволот, і ми побудуємо велику Україну". Так ось сьогодні це гасло актуальне, як і тоді. Нам потрібен один рік, щоб повернутися до того, що зруйнувала ця влада. А наступний рік буде роком старту для відродження України". 

"Люди, прокидайтеся, давайте будемо прагматичними. А прагматизм має на увазі наступне: беремо у всіх гречку, тисячу – все, що пропонують, йдемо на вибори і всіх відправляємо на політичний смітник! А після перемоги ми скасуємо всі вбивчі реформи цієї влади і побудуємо в Україні "Швейцарію Східної Європи"!".

 

  • Facebook