Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Карантин" введено з однією метою – щоб люди не вийшли на мітинги на захист землі!

 ...

З вимогою відправити парламент на карантин як мінімум до кінця березня звернувся до керівництва Верховної Ради України та особисто спікера Дмитра Разумкова народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"У зв'язку з оголошеною ВООЗ пандемією коронавірусу, в Києві і в Україні оголошено карантин. Але тільки на Верховну Раду розпорядження влади не поширюється – вона буде працювати!" – повідомив політик.

У зв'язку з цим Вадим Рабинович офіційно звернувся до голови Верховної Ради України з вимогою ввести карантин і в парламенті.

"Якщо ви вводите карантин по всій країні, якщо в Києві не можна проводити заходи, в яких беруть участь понад 60 осіб, то робите ви це виключно для того, щоб люди не вийшли на мітинги на захист своєї землі – землі України, яку ви збираєтеся продати на наступного тижня! – заявив Вадим Рабинович, звертаючись до спікера Разумкова. – Якби це було не так, то Верховна Рада, де тільки в сесійній залі працюють 424 народних депутати, теж пішла б на карантин! Або там сидять якісь піддослідні кролики?!"

Народний депутат звернувся безпосередньо до спікера парламенту: "Якщо хоч один депутат в Раді захворіє, то особисту політичну, людську і судову відповідальність будете нести особисто ви, пан Разумков". Хочу, щоб ви почули і зрозуміли, що ці ігрища можуть закінчитися погано для вас – молодого починаючого політика".

Прокоментував Вадим Рабинович і заяву "ще одного політика Давида Арахамії", а також реакцію апарату Верховної Ради України на недавні переговори, які провела в Москві з керівництвом Державної Думи Російської Федерації представлена депутатами "Опозиційної платформи – За життя" делегація міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція". 

"По-перше, цю шалену заяву апарату Верховної Ради, якою, на мій погляд, взагалі не управляємо – кожен, хто захоче, почухавши ногою за вухом, робить заяву. У мене питання: яке право мають апаратники оцінювати роботу народних депутатів? Це раз. Друге – в чому полягає проблема пошуку миру, якщо дехто вважає його взагалі злочином? Так цих людей просто-напросто потрібно судити! Якщо ми не шукаємо миру, то тоді ми дійсно не робимо свою роботу! Тому я вважаю правильною вимогу нашої партії притягнути до відповідальності посадових осіб Верховної Ради за спроби зірвати мирні переговори парламентаріїв України, Росії, Німеччини та Франції, і буду особисто стежити за тим, щоб ми довели цю справу до суду!" – пообіцяв Вадим Рабинович.

"По-друге, прокоментую заяву Давида Арахамія, який вважає, що візит делегації партії "Опозиційна платформа – За життя" на переговори в Москву повинна перевірити СБУ. Я йому – Арахамії – хочу нагадати, що перш ніж встати з горщика і йти в Раду, потрібно читати закони, де сказано, що Рада складається з депутатів, які в рамках міжфракційного об'єднання мають право проводити будь-які міжнародні контакти", – нагадав колезі по парламенту Вадим Рабинович.

"І третє – заява того ж Арахамія про те, що депутатів "ОПЗЖ" слід перевірити на коронавірус. Тут я можу лише дати рекомендацію: пана Арахамія і членів фракції "Слуга народу" в першу чергу слід перевірити на коронавірус. Тому що замість миру і процвітання вони принесли нам дитяче марення і шизофренію!" – заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, з жалем констатувавши, що "в такій країні ми зараз живемо, але ми зобов'язані домагатися миру і працювати з тими, хто є – інших у нас немає, таких понароджували!".

Обурює Вадима Рабиновича і те, що "спочатку влада вбила медицину, а тепер ставить над нами якісь нові експерименти". 

"Давайте міркувати: в нашій країні зафіксовано один випадок коронавірусу, жодна країна не вводить карантин за такими показниками. Так у нас від грипу вмирає набагато більше людей! Чому ж ми не вводимо карантин? Так у нас в ДТП гинуть тисячі людей! Чому ми не забороняємо переміщення людей на авто?" – поцікавився політик.

"Потрібно розуміти, влада хоче продати землю і під це вони готові зробити все, що завгодно! Чого тільки варта заява глава МЗС Кулеби про те, що під час карантину дітей потрібно брати з собою на роботу! А шахтарі, а працівники АЕС, а хірурги – всі ці люди куди повинні відправити своїх дітей?.. Недоумків вибрали, поставили керувати країною, а тепер розплутуємо. От і все!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook
>