Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович пропонує розвивати Україну за прикладом Швейцарії

 ...

Україні потрібно визначитися, яку країну будувати. З огляду на географічне положення, партія "За життя" пропонує будувати нейтральну, незалежну, позаблокову Україну за типом Швейцарії, з пріоритетом економічних свобод і нових технологій. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу "NewsOne".

 "Швейцарія за рахунок географічного положення і правильно обраного курсу стала найбільш процвітаючою країною в світі. У нас ситуація ще краще, тому що Україна розташована між Сходом і Заходом, у нас колосальний транзитний потенціал, можливість зберігати гроші і тих, і інших ", - підкреслив парламентарій.

"Врешті-решт, такий землі, як у нас, ніде в світі немає! У нас всередині країни величезне багатство, а ми бігаємо по світу з простебнутою рукою, наводимо до нас іноземних пройдисвітів і спилюємо власний ліс ", - констатував політик.

За словами лідера партії "За життя", правильною політикою було б використовувати таке економічну перевагу, "але, на жаль, ми поки цим не користуємося ".

"Більш того наша влада примудрилася зробити так, що знаменитий" Шовковий шлях "обійшов нашу країну. Наші псевдопатріоти обіцяли нам, що зупинять "Північний потік-2" і, як результат, Німеччина вже почала будівництво своєї частини магістралі. Ми втрачаємо всі можливості! Влада сьогодні втрачає наше головне національне надбання - газотранспортну систему, яка скоро нікому не знадобиться через альтернативних маршрутів постачання газу з Росії в Європу. Її обслуговування сьогодні обходиться нам в 3 млрд., а це значить, що держава зобов'язана заробляти на ГТС ніяк не меншу цієї суму, щоб не нести збитки! Сьогоднішня влада виходить скоро і на її обслуговування не зможе заробити ", - обурився народний депутат.

Політик упевнений, що гідною відповіддю на дії нинішнього керівництва Україна буде побудова української держави на швейцарський манер - нейтральної, позаблокової, банківської країни з високою платоспроможністю громадян.

"Ми пропонуємо будувати країну по швейцарському типу, тому що нам потрібна нейтральна країна для припинення війни, позаблокова для того, щоб ми не ставали "яблуком розбрату" на геополітичній арені, і тому що у нас є шанси стати банківської країною для зберігання західних і східних капіталів. Я засинаю і бачу таку Україну, тому що я знаю, що нам для побудови такої країни потрібна дрібниця - вигнати горлодерів і навести порядок!", - резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook