Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Якщо "Слуги народу" стануть "слугами", – ми допоможемо, якщо "господарями" – будемо проти них

 ...

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович поділився з журналістами своїми враженнями від початку роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання.

"Я налаштований на позитив – ніяких поганих думок і очікувань. Я сподіваюся, що Бог пошептав, і ця Рада щось принесе своєму народу. Може бути, нам все-таки пощастило, і новий президент, і нова Рада реально стануть "слугами народу". Якщо вони стануть такими, то ми їх підтримуватимемо і допомагатимемо їм. Якщо ж "слуги народу" стануть захопили владу господарями, і не будуть відновлювати мир і економіку, то ми будемо працювати проти них", – заявив Вадим Рабинович.

У будь-якому випадку, продовжив політик, навіть в перший урочистий день Верховна Рада України зобов'язана розглянути питання миру в країні.

"Опозиційна платформа – За життя" вже зробила заяву про те, що не можна в перший день роботи Ради не розглянути питання Донбасу. Мир повинен стояти на чолі кута, а я його в порядку денному, на жаль, поки не бачу", – констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook