Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Анатолія Гриценка обрали єдиним кандидатом у Президенти від демократичної опозиції (ВІДЕО)

 ...

Партія "Громадянська позиція" обрала свого претендента в кандидати на президентське крісло. Ним став Анатолій Гриценко. Лідера вже підтримали представники й інших політичних партій, зокрема, "Громадянський рух "Хвиля" й "Рідна країна", "Європейська партія України", громадське та експертне середовище. Таким чином, Гриценко став єдиним кандидатом від демократичної опозиції

Анатолій Гриценко, лідер руху "Громадянська позиція":

"Я шаную людей і я знаю, що професійність і чесність буде у владі. І у владу буде совість, яка не дасть можливості більше тримати олігархат, монополії, куплені фракції, куплені центральні канали, куплені судді, яка здає національні інтереси країни".

Зростання економіки України, справедливість та безпека – це основні моменти, які Анатолій Гриценко закладатиме в передвиборчу програму. Її лідер партії презентував на форумі демократичних сил. Насамперед Гриценко планує внести закон про імпічмент президента, скасувати депутатську недоторканість та ухвалити рішення щодо нової виборчої системи.

Анатолій Гриценко, лідер руху "Громадянська позиція:

"Я впевнений, що всі ті завдання, які в програмі, а вона у вас, ми спроможні виконати за 5 років. І тому зараз офіційно заявляю: мені достатньо одного президентського терміну".

Тим часом окуповані території країни планує повернути дипломатичними, воєнними, економічними та санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами.

Анатолій Гриценко, лідер руху "Громадянська позиція":

"Крим не буде віддано, на якісь економічні, політичні, чи будь які інші послуги і поступки, там живуть наші з вами громадяни – це наша земля. І Крим буде українським".

Також планує економічне зростання у 10% щорічно. Для цього його команда спільно з економістами, експертами та Української Радою Бізнесу розробила план дій. Середня зарплата в Україні, підрахували, за цим планом складе понад 700 євро. Відповідно, зростатимуть і пенсії.

Анатолій Гриценко, лідер руху "Громадянська позиція":

"Я не підпишу жодної угоди на посту президента, яка не буде відповідати нашим інтересам, жодної! Я не підпишу жодного законопроекта, який не забезпечений ресурсами. Популізму не буде! Буде відповідальність. Я не підпишу жодного рішення, яке б обмежувало за будь-якою ознакою права громадян України".

 

  • Facebook