Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук: "Закріплення в Конституції курсу на НАТО – злочин проти українців"

 ...

"Опозиційна платформа – За життя" буде протистояти спробам влади нав'язати Україні курс в НАТО. Про це заявив голова Політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді. 

За його словами, офіційний Київ, продавлює ініціативу закріпити курс України в НАТО навіть в преамбулі Конституції, грубо ігноруючи і правові принципи, і думку громадян своєї країни. "Вдумайтеся, в розділ, де мова йде про те, що з метою збереження громадянської злагоди на землі України (так звучить цей текст в Основному Законі сьогодні), додається, що саме з цією метою Україна повинні йти в НАТО. В той Північноатлантичний альянс, який за результатами соціологічних досліджень в останні два роки не набирає більше 40-42% підтримки. А 35-36% категорично виступають проти НАТО", – зазначив Віктор Медведчук.

"Хіба це не злочин проти мільйонів громадян, які сьогодні так не вважають? Хіба це не загроза краху державності? Це те, що на мій погляд сьогодні представляє найбільшу небезпеку – небезпеку існування держави України як країни і єдиного українського народу як народу, який живе в цій країні, – заявив політик. – Подібна політика влади, на мій погляд, є кричуще злочинної".

 

  • Facebook