Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Під гаслами брехливого патріотизму влада, яка йде, нещадно грабувала нас 4,5 роки

 ...

Влада, яка вже скоро йде, прикриваючись гаслами брехливого патріотизму, довела країну до того, що навіть традиційний український борщ у нас став делікатесом. Про це в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна" заявив глава політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" народний депутат України Вадим Рабинович.

"Під гаслами брехливого патріотизму нашу країну нещадно грабували 4,5 року. Нас змушували йти в злидні дружними колонами тільки тому, що хтось міг на цьому наживатися", – підкреслив парламентарій.

Політик упевнений, що президент України Петро Порошенко не зміг виправдати кредит довіри, виданий йому народом.

"У Петра Порошенка був найбільший кредит довіри. Він повинен був будувати велику Україну, але замість цього почалося те, що почалося. Сьогодні я хочу "подякувати" йому за уряд Арсенія Яценюка, за уряд Володимира Гройсмана, за всіх тих, хто розграбував країну", – зазначив народний депутат.

Глава партії "Опозиційна платформа – За життя" підкреслив, що через невмілі вчинки нинішньої влади для українців делікатесом стало навіть така традиційна національна страва, як борщ.

"Я хочу" подякувати" Порошенку за капусту по 46 гривень, буряк і моркву по 21 гривні, за цибулю по 36 і картоплю по 18. У нас продаються єгипетські апельсини по 21 гривні і банани по 35. У країні, в якій борщ став делікатесом!" – резюмував Вадим Рабинович. 

 

  • Facebook