Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Дирекція "Черкаських Мавп" відзвітувала перед батьками вихованців за рік роботи (ВІДЕО)

 ...

Напередодні під одним дахом зібрали родини вихованців "Черкаських Мавп". Об’єдналося із півтисячі батьків юних баскетболістів. Усе – аби заслухати звіт дирекції команди та внести свої пропозиції.

"Наша маленька "Партія вільних демократів" спеціально настроєна, я б сказав, "заточена" під розвиток баскетболу у нашому місті".

Пан Роман віддав свого сина в команду ще 5 років тому. Юнак нині вже будує плани на спортивне майбутнє.

Роман Васьковський, батько вихованця БК "Черкаські Мавпи":

"Він вважає це своєю сім’єю, він дуже задоволений, а ми тим більше, що дитина не ходить по вулицях, а займається ділом. Усі зараз рівняються на Михайлюка Святовлава, усі мріють про NBA, дасть Бог – вийде".

Під час звіту дирекція розповіла про успіхи цього року. Завдяки наполегливості депутатів у бюджеті 2018-го передбачили 1,5 млн. грн на баскетбольний рух. Прийдешнього року мають намір закласти в бюджеті вже 2 млн. гривень. Поза тим не забувають і про вклад батьків у розвиток команди.

Олександр Згіблов, депутат Черкаської міської ради:

"Дитина виховується перш за всі в сім’ї. І від того як родина ставиться до розвитку дитини в спорті чи інших аспектах. Від цього залежить на 50 відсотків".

Уже нині дирекція ставить завдання популяризувати баскетбол у Черкасах та відкривати нових зірок баскетболу.

Олександр Згіблов, депутат Черкаської міської ради:

"Ми вже виховали кількох спортсменів, які грають на найвищому рівні це Михайлюк, Кобець. Цілий ряд юних спортсменів, які навчаються і грають за кордоном. І це шанс для наших дітей розвиватись, мати якусь перспективу розвитку у навчанні і отримувати освіту після школи".

Під час баскетбольного матчу старання юних вихованців "Черкаських Мавп"  відзначили подарунками "вільнодемократівці".

 

  • Facebook