Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Народний депутат організував у своїй приймальні волонтерський пункт (ВІДЕО)

 ...

Волонтерська допомога. У громадській приймальні народного депутата Максима Полякова організували волонтерський пункт. Тут збирають і посилки на передову, і юридичні консультації надають. А ще, кажуть, бійці, які повернулися зі Сходу, потребують реабілітації. Та не лише психологічної, а й соціальної.

Олег Деркач, член політичної ради обласної громадської організації "Народний фронт": "Ми людям розказуємо, як правильно: куди понести ці документи, як заповнити. До кого звертатися. На сьогодні у міськвиконкомі у нас буде, як кажуть у Черкасах, Програма "Єдине вікно, туди будуть військовослужбовці подавати документи, писати заяви і будуть виділяться земельні ділянки хлопцям".

Сергій Лугеря, голова ГО "Об’єднання бійців-реформаторів": Очень тяжело возвращася и решать какие-то моменты: льготы, земельне вопросы и мы самоорганизовались в громадскую организацию. У нас была встреча с Максимом Поляковым, который очень настроен на то, что бы помочь. Мы подготовилы с его помощью обращеение во все государственые структуры".

  • Facebook