Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: Вимагаю від правоохоронних органів порушити справи за чиновниками МОЗ

 ...

У світовому рейтингу рівня життя України обганяють Уганда і Еритрея, а МОЗ продовжує ставити експерименти над українцями. Про це народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович в авторській передачі "Хто кому Рабинович" на каналі "112-Україна".

"Вийшов черговий рейтинг британського аналітичного центру The Legatum Institute. Це найбільший інститут, який дає оцінки ситуації в цілому в світі і в конкретній країні. У світовому рейтингу рівня життя ми займаємо 112 місце. Відразу за Угандою і Еритреєю. Причому, за останній рік ми втратили ще п'ять пунктів. Що ж нам влада постійно розповідає, як ми добре живемо? Чому люди цього не помічають?" – задається питанням парламентарій.

За його словами, особливо критична ситуація у нас в країні в сфері медицини, якою керує ставлениця Заходу – Уляна Супрун.

"В цьому рейтингу також оцінювали ситуацію в самих країнах. У нас найнижча оцінка – у сфері охорони здоров'я. Чиновники нам всі брешуть, крадуть наші гроші, труять нас ліками. От є висновки Рахункової палати України, скільки мільйонів вкрали. Чому немає кримінальних справ?" – обурюється народний депутат.

Політик вимагає зупинити масове винищення українців, а антикорупційні і правоохоронні органи порушити кримінальні справи проти виконувача обов'язків Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун та її заступників.

"Читаємо висновки Рахункової палати України. З людей, які були відправлені на лікування за державні кошти за кордон, стримали 25%. А ви в звітах написали, що у 98% цих людей поліпшився здоров'я! Не може у людей, які померли, здоров'я стати краще. У країни немає коштів, щоб лікувати українців, а вони перерахували величезні гроші за кордон! За висновками Рахункової палати $286 млн МОЗ використовував неекономно. І це ще дуже м'яке формулювання, щоб не сказати – вкрали", – резюмував Вадим Рабинович.

Нагадаємо, що за висновками Рахункової палати МОЗ неефективно використав $286 млн на лікування українців за кордоном.

  • Facebook