Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати підсобили місцевому майданчику професійними баскетбольними щитами (ВІДЕО)

 ...

Нові професійні баскетбольні щити для черкаської дівочої збірної. Команда "Венето" вже кілька років займається у спортивному залі місцевого політехнічного технікуму. Попри те, що дівчата в баскетбольному спорті лише три роки, вони цьогоріч вибилася у лідери. І нині на четвертій сходинці серед найпотужніших команд країни. Та тренуванням заважало старе обладнання, якому було вже кількадесят років.

Кіра Куроп'ятник, гравчиня БК "Венето-Черкаси":

"Вони були низькі, а стандартні – набагато вищі. На змаганнях нам було важко звикнути відразу до великих, було важко дуже, а зараз – норма висоти щитів і нам буде легше набагато".

За словами фахівців, дівчата цілили у кільце встановлене нижче баскетбольних параметрів на сім сантиметрів, а це неабияк впливало на результати змагань на інших паркетах.

Олена Фатнєва, тренерка:

"Щити були встановлені десь 40 років тому, вони були старенькі, вони нас влаштовували, але це зовсім інший естетичний вид і найголовніше, що вони розташовані стандартно 3,05 висотою".

Підсобити спортсменкам взялося місцеве підприємство разом із "Партією вільних демократів". Вони закупили баскетбольні щити, які відповідають усім технічним нормам.

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Ми замінили щити і професійні кільця. Довели до тих стандартів, які потрібні для професійних занять баскетболом і маю надію, що це покращить підготовку наших дівчаток. Найправильніша і найгарніша інвестиція – коли ми вкладаємо в наших дітей, в освіту, в їхній розвиток. Вкладаємо у спорт".

 

  • Facebook