Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Керманичі Червоної Слободи відзвітували про пророблене на посаді (ВІДЕО)

 ...

Оновлення шкіл, підсоблення дитячим садкам та нове дорожнє покриття. І це ще не весь перелік виконаних благ. Червона Слобода за майже 9 місяців нового керівництва отримала "друге" життя. У березні цьогоріч тимчасовою керманичкою села стала Юлія Дубовик. Жінка зі своєю командою згуртувала усі сили, аби відновити Слободу. Нині ж звітують про зроблене. Ця школа минулоріч була у аварійному стані. Унаслідок просідання підлоги у шкільних коридорах першого поверху пішли тріщини у стіні. Через таку руйнацію навчання переносили поверхами вище.

Каріна Куник, мати школяра:

"Це був розвал повний, туди не можна було заходити, настільки аварійний стан, перший поверх був взагалі повністю перекритий. Єдине, що ми чекали, щоб перейти у свій клас, бо на той момент у нас відбувався ремонт".

Нині лише з острахом згадують минулорічні руйнації. Та радіють новим - європейським умовам червонослобідської освіти.

Каріна Куник, мати школяра:

"Нині наші умови дуже комфортні, це ремонт європейського зразка і завдяки сільській раді, нам дуже зручно навчатися тут. Це затишно, це європейський просто рівень і мені приємно дитину приводити сюди на уроки".

За сприяння нового керівництва сільради із тамтешнього бюджету школі підсобили на майже 800 тисяч гривень.

Тетяна Завалко, директор Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №:

"Заклад освіти не перебуває на балансі Червонослобіської сільської ради, ми  фінансуємося із державного бюджету. Відгукнулися на наші листи саме депутат ВР, який виділив із державного бюджету 500 тисяч на проведення ремонтних робіт і в подальшому забезпечила Червонослобідська сільська рада".

Згодом святкуватимуть тут ще й парканну новинку. Також опікуються не лише ремонтними питаннями. Клопоче нове сільське керівництво і за знання. За найкращі досягнення тамтешні учні отримують стипендії сільської ради. Не забувають про інший навчальний заклад. Тут наголошують: високих результатів можна досягти лише у співпраці. Мовляв, нині як ніколи відчувають підтримку сільської ради.

Анатолій Самохотов, директор Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1:

"Були виділені кошти на ремонт системи водогону, який уже майже завершився. У 2017 році шляхом фінансування, разом з відділом освіти і сільської ради було встановлено паркан  з боку вулиці Небесної Сотні. Також кошти для придбання інструментів, учні на трудовому навчанні користуються цими інструментами, на придбання спортивного інвентарю: м’ячі, скакалки".

Поза шкільними питаннями команда сільської голови не забуває і про дошкільні заклади. За останній час тамтешнім двом дитячим садочкам підсобили на понад три з половиною мільйони. Різнокольоровий фасад закладу, замінений дах та побудовані ганки.

Валентина Бережна, завідувачка ДНЗ "Колосок":

"Вона все це розуміє і нам допомагає. Не відмовила в ремонті груп, на які виділилися 200 тисяч додаткових. На ремонти туалетів 290 тисяч і миючих приміщень. Виділили кошти для ганків, придбано телевізор, газонокосилку. Наший дитячий садочок найстаріший і був найбільш занедбаний, а зараз бачите як він оновився, як розквіт".

Віра Канівець, завідувачка ДНЗ "Дніпряночка":

"У цьому році особливо у нас дуже збільшилася і збагатилася наша матеріальна база. Нам зробили дах, у нас тепер сучасний, гарний; покрівля зроблена, придбано стільці, перероблено підлогу у рекреаціях, зроблена одна група - косметичний ремонт".

Чи не найголовнішим тамтешнім надбанням вважають установлення  фільтрів для очищення води. Профільні фахівці наголошують: тамтешнє керівництво звернулося до них аби ті дали експертну оцінку якості питної води. Результати тоді шокували.

Олександр Зобенко, науковець:

"Вода не просто непитна, а вона навіть належить до гірших категорій технічної води. І я був шокований, що цією водою користуються для питних цілей, особливо ще й діти".

Індивідуальний набір водоочисного обладнання. Таку європейську фільтрацію відтепер мають усі три дошкільні заклади села. Профінансували із сільського бюджету. Кожен такий очисник вартував тамтешній скарбниці у 50 тисяч гривень. А це тимчасова керманичка перевіряє якість виконаної роботи та дегустує очищену рідину. Мовляв, разом із командою роблять усе – аби діти були в безпеці.

Людмила, мати вихованців ДНЗ:

"Вода – це основа. Дітки миють рученятка, п'ють цю водичку, діткам готують обіди. Якщо водичка буде якісна, то це буде більше здоров'я для наших діток, буде міцніший імунітет".

Також нинішнє сільське керівництво опікується і станом доріг. Цьогоріч на оновлення тамтешніх шляхів знайшли три з половиною мільйони. За багаторіччя свого існування ці вулиці таки дочекалися нового асфальтного покриття.

Вадим Синявський, заступник сільського голови:

"За цей термін у нас пішли роботи в селі. Ми не дивимося, що в нас є гроші і їх треба зберігати, і нікуди не пускати. Ми дивимося з іншої сторони. З тої точки зору, що треба допомагати і дитячим садкам, і школам, і матеріальну допомогу людям видавати, тобто, щоб ці гроші приносили користь, а не просто "лежали".

Плани, додає Юлія Дубовик втілює у постійній співпраці зі своєю командою та  жителями села. Адже саме для них робить життя комфортнішим.

Юлія Дубовик, в.о. сільського голови с. Червона Слобода:

"Зроблено реконструкцію мереж вуличного освітлення, введено в дію нові підстанції,  а також робляться проекти, щоб завершити в наступному році, щоб остаточно все село було освітлене. Також нами виділялася субвенція і на районну лікарню і на первинну допомогу і в школи обидві на капітальні ремонти".

Додає: разом із командою уже мають амбітніші плани для покращення умов життя і сусідніх сіл.

 

  • Facebook