Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати прозвітували за рік проробленої роботи (ВІДЕО)

 ...

Опіка безпеки на окрузі, освітлення тамтешніх вулиць, спортивний майданчик та реставрація дорожнього покриття. Три депутати Привокзального району відзвітували про свою роботу на окрузі.

Ольга Бойко, голова КСН "Привокзальний":

"Багато чого зроблено, багато чого хотілося б зробити. Ми ж працюємо у зв'язці з депутатами. Як депутати нам допомагають, то нам звичайно легше працювати".

І це лише частина виконаних робіт обранцем. Про все, що встиг зробити за рік Володимир Гриценко, звітує нині громаді.

Володимир Гриценко, депутат міськради:

"Найбільший об'єкт, який мені вдалося реалізувати це фактично перехідний об'єкт з минулого року. Це ось вулиця Хоменка, яка знаходиться за вікнами нашої зали. Це зроблено дороги. Майже зроблений тротуар. Ще метрів 6-7 не доробили. Це найбільший об'єкт".

Мовляв, не виконати інші плани завадило фінансування. Додає: робили найпріоритетніші завдання. Олександр Згіблов також відзвітутвав про зроблені блага. Це втілення заходів з енергоефективності, підтримка навчальних закладів у мікрорайоні та благоустрій території.

Олександр Згіблов, депутат міськради:

"Ми постійно опікуємося нашою фракцією, перш за все, за безпеку міста і в цьому році у мене на окрузі і в моїх колег значно покращилося освітлення дворів. Я це вважаю одним із головних таких інвестицій міста. Відновлено у нас освітлення, прокладені тротуарні доріжки, зроблено ремонти під'їздів, якими ми опікувалися, і виділяли кошти, відремонтовані міжбудинкові проїзди у багатьох будинках".

Також опікуються загальноосвітніми та дошкільними навчальними закладами. Нині, мовляв, чимало класів на окрузі уже переобладнали, за Законом про Нову українську школу.

Сергій Очеретній, депутат міськради:

"На 80% завершені роботи будівництва спортивного майданчика. У цьому році по деяких причинах він не завершений, але планується його здати в експлуатацію, тротуари майже виконані. Я звертався до міського голови зі зверненням. Надійшла відповідь, що роботи ці мають бути закінчені згідно договору з підрядником до 28.12 цього року".

Додають: що саме за певних причин не змогли втілити в реальність. Та вже у планах  на рік прийдешній – відстояти ці позиції та виконати роботи.

Сергій Очеретній, депутат міськради:

"Щодо ремонту міжбудинкових проїздів, то, на жаль, жодного квадратного метру проїздів виконано не було. СУБ витрачав кошти на інші ремонти, через що фінансування так і не було".

Місцеві роботою слуг народу задоволені. На звіті обранці також вислухали і потреби жителів Привокзального. Тамтешні нарікають на нинішньому стані місцевої зупинки.

Софія Макуха, жителька м. Черкаси:

"Дорогу зробили, частково тротуар. Не викошується амброзія, недопалки, дуже брудно там. Наклеєно дуже багато оголошень, де які будиночки. Стіни двері все оце – "купляю волосся".

Також просять підсобити тамтешньому інтелектуально-розважальному клубу.

Маргарита Баркар, керівниця клубу "Надвечір'я":

"Члени клубу співають, розказують вірші, гуморески. Спілкуємося з людьми. Але нам не дуже подобається наш центр, тому ми звертаємося до депутатів, щоб його замінили на більш сучасний. - Особисто принесу завтра".

Водночас не соромляться висловлювати слова вдячності обранцям.

Софія Макуха, жителька м. Черкаси:

"Я дуже вдячна своєму депутату Гриценку В.М. Він нам допоміг життю двом мешканцям нашого будинку. Він допоміг нам грішми 4 тисячі: її положили в лікарню, відлікували, зараз на реабілітації, дуже гарно себе почуває, вона повернула до себе дітей. Також у нас був Байда Іван також він йому допоміг: положив в лікарню, надали групу, дав йому вижити, щоб жили далі".

Володимир Гриценко, депутат міськради:

"Мої плани зазначені у програмі, коли мене обирали, і я їх хочу реалізувати з якомога більшим відсотком".

Олександр Згіблов, депутат міськради:

"Я мрію все ж таки у себе на окрузі встановити відеонагляд і підключити відеокамери до централізованої системи, пульту. І це ціль нашої фракції. Також продовжувати треба облаштовувати місця для відпочинку для наших людей. Мрію в себе в окрузі зробити той сквер між будинками, щоб люди могли відпочити: і старші , і мами з дітками".

  • Facebook