Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

За підтримки меценатів у черкаській школі № 28 встановили сучасний скеледром (ВІДЕО)

 ...

Спортивний подарунок до Дня сім’ї. У черкаській школі № 28 встановили сучасний скеледром для учнів початкових класів. Такому оновленню діти неабияк зраділи. Перше заняття провів для школярів президент федерації Альпінізму та скелелазіння. Першокласник Денис каже, гори лише почали вивчати, але він вже мріє підкорити найвищу, на його думку.

Денис Безгуба, школяр:

"Мені було дуже цікаво лазить. Тому що можна просто по горах полазить і все"

Реалізували проект за фінансової підтримки черкаських благодійників Араіка Мкртчяна та Олександра Радуцького. Запевняють, розвивати школи необхідно. Усе – заради розвитку дітей.

Араік Мкртчян, благодійник:

"Вы видели их глаза, вот ради этого надо жить. Приятно, корда детям приятно"

Олександр Радуцький зазначає, ідея встановити скеледром з’явилася після відкриття подібного спортивного знаряддя у школі №25. А надихнули до дій його власні діти.

Олександр Радуцький, благодійник:

"Ми якось з дітьми пішли в Сосновий Бір. Там така канатна доріжка, багато дітей там відпочивало, синам дуже сподобалося. Цю альпійську стінку разом з Араіком Мкртчяном зробили ми за власні кошти".

Директорка школи зауважує, такий подарунок дуже важливий ще й для розвитку. Адже спортивні заняття забезпечують здорове майбутнє дітей.

Тетяна Скорик, директорка школи №28:

"Це і розвиток рухової активності, розвиток постави і уваги, і вміння турбуватися про власне здоров’я. Це вид спорту, який дитину розвиває у новому тисячолітті".

 

  • Facebook