Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати підсобляють відродженню волейболу в місті (ВІДЕО)

 ...

На тренування – із новим інвентарем. Саме так напередодні завітали до кращих волейболісток Черкащини представники "Партії вільних демократів". Ці дівчата обстоюють честь міста й області на різноманітних змаганнях. Нині – готуються до фінального турніру Дитячої ліги.

Тетяна Новгородченко, тренерка із волейболу:

"У травні уже заключні змагання. У всіх вікових категоріях – перше місце у нас в Черкасах. Без підтримки дуже тяжко. Це на плечі батьків лягає, на плечі тренерів. Із підтримкою, звісно, краще".

Саме з цих дівчат у місті відбувається відродження волейболу. "Вільнодемократівці" уже не вперше підсобляють місцевим спортсменам. Загалом опікуються чи не всіма видами спорту в Черкасах.

Олександр Згіблов, депутат міськради:

"Зараз вивчаємо яка ситуація у нас є у волейболі. Адже місто Черкаси – це місто чи не найдавніших традицій і слави волейболу на всю Україну. Команди принесли славу нашому місту. І хотілося, щоб це відродилося і жіночий, і чоловічий волейбол і, щоб цей вид спорту прославляв і надалі наше місто, наші Черкаси, нашу землю".

Про важливість спорту в житті дитини наголошує "вільнодемократівка", а також мати відомого на увесь світ черкаського баскетболіста – Інна Михайлюк. Переповідає: спорт – це одна із важливих ланок, що повинна бути в житті кожної людини.

Інна Михайлюк, депутатка міськради:

"Для учнів дуже важливий спорт, тому що знаходячись цілодобово у школі, ми повинні деяку частину свого дня приділяти навантаженням. У школі уроків фізкультури не настільки багато, тому – батьки повинні піклуватися про те, щоб їхня дитина займалася у спортивних секціях".

Аби підсилити та внести свій внесок у розвиток дівочого волейболу в місті – обранці завітали на тренування із інвентарними подарунками.

Тарас Коломієць, депутат міськради:

"Дівчата ставали чемпіонами України і ми хочемо, щоб вони втримували свій чемпіонський рівень і тому попередньо зв’язалися із тренером і поспілкувалися, що їм треба. Тренер попросила, щоб ми допомогли із інвентарем: саме із медболами".

Наголошують: такий інвентар необхідний спортсменам задля відточування майстерності та сили передачі кидка. Тим часом обранці долучаються до тренування та міряються волейбольними вміннями із кращими волейболістками регіону. "Вільнодемократівці" впевнені: подібна спортивна підтримка мотивує на підкорення нових вершин. А також – поліпшує умови тренувань та підготовки до змагань. Підсобляти волейболу обранці планують і надалі. Усе – задля розвитку професійної збірної Черкас.

 

  • Facebook