Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: Замість спроб вступити до ЄС і НАТО, нам треба будувати сильну і багату країну

 ...

Нам потрібно будувати нормальну європейську систему в Україні, а не "йти в Європу", в якій нас ніхто не чекає. Таку заяву в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна" зробив лідер партії "За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

"Нам кажуть: давайте йти в ЄС і НАТО! Але ЄС і НАТО вже 200 разів сказали, що нас не приймають. Потрібно не частинами йти в ЄС, як це зараз відбувається: Карпатами, емігрантами … Необхідно в країні створювати ту систему, яка називається "Європа". Це нормальна пенсія, нормальна зарплата, нормальні дороги, відсутність ідіотів при владі і так далі. Чому ми не робимо Європу в себе? Чому ми весь час кудись йдемо?" – задався питанням парламентарій.

Він також розкритикував рішення Верховної Ради заборонити продаж вітчизняних м’ясних і молочних продуктів, яке було прийнято на вимогу Європейського Союзу.

"Європа нас не бере, а ми все одно підлаштовуємось під її стандарти. Днями на вимогу Європи ми заборонили домашнє молоко і м’ясо. У мене таке питання: чим цій "великій Європі" заважають наші продукти? Кажуть: у них інші стандарти. Ну добре, у них інші, у нас — поки такі. А тепер що виходить? Ви нас до Європи ще не взяли, але ми вже повинні вирізати своїх корів і перестати пити молоко. Ліс – обов’язково вирубати, без цього ніяк. Верховна Рада проголосувала вже за це. Вона ж проголосувала за заборону нашого українського молока і м’яса. Це дорога в Європу?" — обурився народний депутат.

Нагадаємо, що раніше лідер партії "За життя" заявив про необхідність будувати з Європейським союзом партнерські відносини і в першу чергу відстоювати в них національні інтереси України.

"Нам не потрібно марне ідолопоклонство тільки з політичної доцільності, не потрібно бігти в Європу! Якщо ми не станемо працювати над встановленням порядку на Батьківщині, то нічого не вийде, ніхто за нас тут порядок не наведе! Україна не повинна нічого нікому доводити! Ми повинні встановити партнерські прагматичні відносини з нашими партнерами з ЄС, а же не бути дешевою робочою силою і сировинним придатком", – підкреслив народний депутат.

  • Facebook