Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

За підтримки "Укргідроенерго" в Каневі відіграли футбольний турнір памяті полеглих АТОвців (ВІДЕО)

 ...

Футбольний турнір в пам’ять Героїв АТО. У Каневі юні футболісти провели змагання на честь тих, хто віддав життя та нині захищає Україну. І головна мета футбольного двобою – згадати земляків, що до кінця вірили в перемогу на Сході.

Юрій Паньковецький, представник ГО "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені":

"Близько 450 жителів Канева та Канівського району пройшли службу в лавах української армії. 8 з них загинуло. Ми вирішили започаткувати цей футбольний турнір на честь памяті загиблих воїнів АТО. Проводиться він в третій раз, він вже став традиційний. Постійними партнерами являються спілка воїнів АТО та ПрАТ "Укргідроенерго".

Допомогу в організації заходу, власне, й надали представники ГО "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені" та керівництво філії ПрАТ "Укргідроенерго". Директор філії "Укргідроенерго" розповідає: їхнє підприємство  допомагало в організації подібних заходів. А цей  футбольний турнір, зазначають, – дещо більше, ніж просто спорт.

Василь Гринь, директор "Канівська ГЕС" філії Прат "Укргідроенерго":

"Ми завжди шанували воїнів АТО, які загинули, і тих воїнів, які на сьогоднішній день бережуть кордони нашої рідної України. Тому в стороні компанія ніяк не могла бути. Вона завжди буде такі заходи підтримувати. Компанія "Укргідроенерго" підтримує всі соціальні заходи, які проходять в Каневі і в Канівському районі".

У спортивному турнірі беруть участь декілька команд, змагання тривають майже шість годин. Капітан однієї з них знає, заради чого сьогодні міряються силами команди з різних областей. І відкриває секрет, що треба робити, аби перемогти.

Назар Дзюба, капітан команди м. Яготин:

"Займатись спортом, не курити, не пити. Завжди бути впевненим в собі".

Але найзапекліше протистояння розгорнулося між спортсменами канівської та черкаської команд. Капітан збірної з Канева каже: вірить у сили своїх підопічних.

Андрій Левченко, капітан команди м. Канів:

"Я впевнений що моя команда може виграти в противників".

Чесна гра і справедливе суддівство визначають переможців цьогорічного футбольного турніру. Ними стали хлопці з Черкас. Кубки та медалі підготували постійні партнери заходу ПрАТ "Укргідроенерго".

"- Як почуваєтесь в ролі переможців?

- Дуже класно почуваємось!"

І як справжні патріоти, гордо скандують:

"Слава Україні! Героям слава!"

Яким буде турнір за своїм складом та форматом в прийдешньому році – ще не прогнозують. Та констатують: підтримка молоді є і такий формат вдало плекає пам'ять про українських героїв .

 

  • Facebook