Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Українські політики зобов'язані об'єднатись заради миру і економічного порятунку держави

 ...

"Опозиційна платформа – За життя" готова стати майданчиком для об’єднання відповідальних політиків, які готові працювати над пошуками світу на сході країни і економічним процвітанням країни. Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в ефірі телеканалу NewsOne.

"Я – прихильник об'єднання абсолютно з усіма. Я готовий працювати навіть з тими, кого сильно не люблю і не поважаю, тому що це відповідає запитам виборців. Вони хочуть, щоб ми об'єдналися, згуртувалися - і вирішили питання встановлення миру і відродження економіки. Ми просто зобов'язані об'єднуватися!", – підкреслив політик.

Парламентарій запропонував представникам інших опозиційних сил співпрацю "для того, щоб врятувати Україну".

"Я готовий бачити в рядах нашої партії і Вадима Новинського, і Олександра Вілкула, і Євгена Мураєва – тільки тому, що ми разом повинні зупинити вбивство нашої країни. Я не знаю, чи вистачить у них громадянської мужності піти на це, але я вже подав приклад, як потрібно державні інтереси ставити вище своїх власних. Маючи президентський рейтинг вище, ніж у Мураєва і Вілкула разом узятих, я відмовився балотуватися, тому що знав, що це йде врозріз з інтересами виборців... І вважаю, що вчинив правильно! На парламентських виборах ми з Бойком знову підемо разом, при цьому я очолю нашу політичну силу. І це теж правильно. Вчіться у нас!" – закликав глава" Опозиційної платформи – За життя ".

"Я з величезною повагою ставлюся до Вадима Новинського. У нас не завжди збігаються погляди, але це не привід різати один одного, ми зустрічаємося, обмінюємося думками... Нам нічого ділити, а значить ми зобов'язані співпрацювати в будь-якому форматі заради об'єднання країни. Ми будемо процвітаючою країною тільки тоді, коли будемо поважати цінності один одного. Давайте поважати один одного – і об'єднуватися! У нас є спільна мета - світ і економіка!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook