Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вадим Рабинович: "Ключ від миру в Україні є тільки в "Опозиційної платформи – За життя"

 ...

Ключ від миру в Україні – у "Опозиційної платформи – За життя", і саме тому партія йде на вибори за перемогою. Таку заяву зробив лідер політсили, народний депутат Вадим Рабинович, виступаючи на надзвичайному з'їзді партії, на якому були присутні понад 1500 її представників і прихильників. Він також додав, що після перемоги його партії знадобиться максимум один рік, щоб зупинити економічний спад в Україні, а всі наступні роки – будуть роками економічного підйому.

"Ми починаємо дорогу до перемоги, тому що не маємо права програти"

Зокрема, виступаючи на з'їзді "Опозиційної платформи – За життя", Вадим Рабинович назвав день його проведення доленосним для України.

"Сьогодні я скажу слова, які виходять з мого серця, і дуже сподіваюся, що вони увійдуть в серці кожного українця. І у країн, і у людей бувають доленосні дні, від яких починається відлік історії. Ми довго жили в страху, залякуванні, жаху. Але з цього дня – з дня нашого з'їзду – ми починаємо дорогу до перемоги, тому що не маємо права програти!" – заявив парламентарій.

За його словами, дуже важливо те, що "Опозиційна платформа – За життя" змогла висунути єдиного кандидата від опозиції, так як це підвищило рівень довіри до політичної сили.

"Люди побачили те, чого вони не бачили раніше. І тому я хочу звернутися до всіх – друзів і тим, хто знаходиться не в нашому човні: друзі, сьогодні не потрібно чим-небудь мірятися. Сьогодні ми повинні подивитися на те, що відбувається з нашою країною, що відбувається на наших очах, зрозуміти і усвідомити свою відповідальність. Між нами хочуть внести розбрат, але ніколи цього не буде", – запевнив Вадим Рабинович.

Він акцентував увагу на тому, що тільки "Опозиційна платформа – За життя" може добитися миру в країні.

"Ми не ідеальні, але ми абсолютно точно кращі сьогодні, тому що ми можемо принести мир. Нам все його обіцяють, але як вони це зроблять, адже слухають і чують тільки себе! І коли ви, українці, підете на виборчі дільниці, подивіться, подумайте серцем, хто сьогодні може принести мир, а хто тільки говорить про це. Вибирайте серцем!" – закликав парламентарій.

У зв'язку з цим він запропонував делегатам з'їзду і виборцям своє бачення виходу із ситуації.

"Я хочу, щоб сьогодні і на всю виборчу кампанію – і президентську, і парламентську – запам'ятали одну річ: "золотий ключик" від миру, від процвітання знаходиться у "Опозиційної платформи – За життя". Ми цим ключем відкриємо двері, які поведуть нашу країну до процвітання. І тоді ми разом з вами будемо співати і радіти не в зруйнованій країні, а в сильній Україні – "Швейцарії Східної Європи". Ми – за Україну справжню, сильну! І ми переможемо!" – впевнений нардеп.

Вадим Рабинович також додав, що партія "Опозиційна платформа – За життя" тепер офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України. Політична сила вже під новою назвою офіційно внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій під номером 21709375.

"Зусиллями влади України за рівнем розвитку економіки плентається в хвості, по сусідству з африканськими країнами"

Під час надзвичайного з'їзду "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович заявив, що сьогодні економіка в Україні – це "економіка убивства" держави.

"Як могло таке статися, що країна, яка в 1991 році була п'ятою в світі по промисловому виробництву, сьогодні знаходиться в хвості, по сусідству з африканськими країнами? Як ці "реформатори" привели нас до того, що ми повернули голод, холод і фашизм на вулиці України? Ми зібралися, щоб з цим покінчити. Ми – не ідеальні, але точно кращі, тому що можемо принести мир. Всі говорять, що хочуть принести мир. Але як вони це зроблять, якщо хочуть говорити тільки з однією стороною?" – обурився політик.

У свою чергу, він запропонував альтернативу тому напрямку, в якому веде країну нинішня влада.

"Економіка, яка сьогодні існує – це економіка убивства держави. У нас є одна пропозиція – давайте будувати нейтральну, сильну і незалежну Україну, "Швейцарію Східної Європи". Нам потрібен один рік, щоб повернутися до нормальної ситуації, а наступні будуть роками підйому", – зазначив парламентарій.

Вадим Рабинович нагадав, що раніше HeritageFoundation опублікував рейтинг, в якому Україна потрапила на найнижчий рівень світового списку країн за рівнем економічної свободи. Вадим Рабинович пояснив, що така ситуація – показник економічної недієздатності нинішньої влади.

"Через недалекоглядну політику влади Україна опинилася в самому низу рейтингу економічної свободи, складеного HeritageFoundation. Ми знаходимося між Гамбією і Аргентиною в світовому рейтингу, на думку американських дослідників HeritageFoundation. У 2018 році Україна зайняла 147-е місце з 180 країн світу. При цьому ми на останньому місці серед європейських країн. Порівняйте – Грузія зайняла 16-е місце, Польща – 46-е місце, Росія – 98-е ", – зазначив політик.

"Ми не повинні порушувати інтереси національної безпеки на догоду МВФ"

На думку Вадима Рабиновича, Україна не має права здавати власні національні інтереси, щоб обслуговувати борги перед Міжнародним валютним фондом.

"Україна не в змозі обслуговувати нав'язані МВФ борги. Ми не можемо і не повинні йти на обмеження національної безпеки для отримання чергових траншів. Ми не повинні вирубувати ліс, піднімати нескінченно тарифи і так далі. З Україною МВФ взагалі діє як загарбницька організація", – упевнений парламентарій.

Засновник "Опозиційної платформи – За життя" вважає, що МВФ навмисно заганяє Україну в боргову яму, щоб в подальшому диктувати свої умови. У той час як Україні необхідно відстоювати свої вимоги, які будуть відповідати національним інтересам.

"Я вважаю, що у нас з МВФ повинен бути дуже просту розмову. Перше: ви ставили нашу владу на перше місце по корупції в світі – і самі давали їм гроші. Так не буває! Ви або в частці, або дурні. І тому ми не можемо віддавати вам борги, які ви нам нав'язали. Друге: ви говорите, що Україна – форпост демократії. Ось і спишіть, будь ласка, цього форпосту борги. Інакше ми самі зупинимо всі виплати", – підкреслив політик.

Він зазначив, що переговори з МВФ потрібно вибудовувати з позиції сильної і незалежної країни, а не погоджуватися з усіма висунутими умовами, як це робить нинішня влада.

"З МВФ легко вести переговори. Потрібно просто не мати в заручниках рахунки за кордоном, за допомогою яких вони можуть маніпулювати нашими чиновниками. І зробити так, щоб вони знали, що ми будемо захищати свою країну до кінця. І тоді вони відразу стануть гнучкими і простими. Побояться, що їх взагалі можуть вигнати стусаном під зад", – підсумував Вадим Рабинович

 

  • Facebook