Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Україна – в абсолютній ізоляції, а країною завідує вся соросівська бригада!", – Рабинович

 ...

Україна перебуває в абсолютній ізоляції на міжнародній арені, а хто вибудовує зовнішньополітичний курс країни, сьогодні зрозуміти дуже складно.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в програмі "Протистояння" на телеканалі NewsOne.

Політик звернув увагу на те, що заяви і обіцянки уряду змінюються в залежності від ситуації.

"Підводячи підсумок "зовнішнього фронту", хочу сказати, що ми в абсолютній ізоляції, а хто вибудовує зовнішньополітичний курс країни – я взагалі не можу зрозуміти. Заяви міністрів і уряду в цілому змінюються кожного разу, в залежності, напевно, від того, куди їх викликали", – зауважив Вадим Рабинович.

Звернув увагу співголова "Опозиційної платформи – За життя" і на те, хто сьогодні займає керівні посади у виконавчій владі.

"Вся Соросівська бригада завідує країною, силовими органами – всім! Вони нічого не роблять, нічого не вміють, а їх потрібно утримувати! Лещенко, Найєм, Зеркаль – три "соросьонка"! Пішли з журналістики та дипломатії і пішли в наглядові ради "Укроборонпрому", "Укрзалізниці", "Нафтогазу". Що ви – колишні журналісти нарадите в "Нафтогазі" за 200 тисяч в місяць? Звідки взагалі взялися ці захмарні зарплати? Вони то беруть ці гроші з кишень громадян, тому що ні президент, ні Кабмін нічого не виробляють, а користуються бюджетними грошима!" – обурився парламентарій.

При цьому нова влада приховує факт катастрофічного падіння економіки в країні.

"Вони думають, що зможуть продавати землю, продавати історію і народ буде їх за це підтримувати? Мені здається, що цього не буде", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook