Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Те, що влада творить з ринком землі – це афера міжнародного масштабу. Не вийде!

 ...

6 лютого 2020 року вже отримав назву – "земельний четвер". У цей день Верховна Рада України намагається розглянути в другому читанні законопроект про ринок землі і повторно – законопроект президента про пенсії. Арахамія запевнив в достатній кількості голосів для відкриття ринку землі.

Однак все не так просто, як того хотілося б владі. Через розгляд закону про ринок землі під стінами парламенту проходить мітинг аграріїв, які хочуть не допустити прийняття закону і не дозволити народним депутатам зняти мораторій на продаж землі.

Неспокійно і в стінах парламенту: біля парламентської трибуни, яку заблокували народні депутати з фракції "Опозиційна платформа – За життя" на чолі зі співголовою Вадимом Рабиновичем, періодично відбуваються бійки. У роботі Верховної Ради постійно оголошуються перерви – "слуги народу" поки не можуть вплинути на ситуацію і продавити закон.

Все, що відбувається, прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"Ми не знаємо – можливо, влада на своїх нарадах вже вирішила, що земля повинна бути продана вночі. Але ми вже домовилися, що пленарне засідання триватиме до 20:00, і ми підемо по всіх поправках до законопроекту про продаж землі", – розповів парламентарій.

"Так є демократія, та у "слуг народу" є право голосувати за свої законопроекти, так як їх більшість. Але голосувати треба за законом! Виправлення за правкою! Тому починаємо працювати, закінчуємо, як годиться, ввечері, завтра починаємо день з запитань до уряду, потім знову переходимо до питання про землю. І так день за днем, місяць за місяцем розбираємо поправки. Решту можна вважати державним переворотом і захопленням української землі. Це коротко! А поки вони навіть не починають, бо не знають, що їм робити..." – вважає співголова "Опозиційної платформи – За життя".

Разом з тим він попередив: "Якщо ж влада не розгляне всі поправки до законопроекту, це можна буде називати захопленням України!"

Вадим Рабинович також пообіцяв, що опозиція і далі продовжить блокувати парламентську трибуну. Пояснив він це тим, що ні він, ні його колеги не розуміють, яким чином влада збирається продавати землю, не провівши попередньо обіцяного референдуму, і з пунктом про банки і фінансових посередників.

"Це ніщо інше як афера міжнародного масштабу! Це означає, що будь-які іноземці викуплять у банку цю землю, і земля України стане власністю іноземців – жодного українця на цій землі не буде!.. А те, що ми блокуємо трибуну – це наше конституційне право, ми діємо в рамках демократії, в рамках закону, ми нічого не порушуємо!" – підкреслив народний депутат.

Уже з парламентської трибуни співголова "Опозиційної платформи – За життя" заявив:

"Шановні друзі! У нас відбулася дискусія, під час якої ми намагалися донести до представників влади прохання: "Схаменіться! Продаж української землі – це злочин!"

У будь-якому випадку, Вадим Рабинович попередив:

"Ми підемо по закону, тому що правда – з нами. А якщо "слуги" будуть порушувати закон, наша фракція будь-якими методами буде зривати голосування по землі. Будь-якими!.. А ви, "слуги", схаменіться, паразити!"

  • Facebook
>