Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: за кнопкодавство треба встановити кримінальну відповідальність

 ...

Після перемоги на виборах "За життя" прийме закон про кримінальну відповідальність за кнопкодавство. Про це сказав народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі на "112 Україна".

"Верховна рада повторює найгірші тенденції парламентів попередніх скликань за кнопкодавства. Навіть якщо керівництво парламенту обіцяє розслідувати такі випадки – все одно нічого не відбувається, ніхто не покараний. Зараз мій законопроект не хочуть виносити не те, що в зал на голосування, а навіть на розгляд комітетів парламенту", – заявив парламентарій.

За його словами, саме спікер парламенту Андрій Парубій відмовляється виносити законопроект про кримінальну відповідальність за кнопкодавство. Але після виборів "За життя" доб'ється ухвалення цього закону, вважає Рабінович.

"Я вважаю, що кнопкодавство є злочином номер один в країні. Якщо законодавчий орган на очах всієї країни незаконно приймає закони, то що ви повинні вимагати від народу? Як потім люди будуть довіряти Верховній раді? Я подав законопроект про кримінальну відповідальність за кнопкодавство. І повірте мені: після виборів ми його обов'язково імплементуємо. Тому що, коли на очах всієї країни ці паразити голосують за кілька осіб, вони дискредитують парламент взагалі як такий", – підкреслив народний депутат.

Політик обурився тим, що, незважаючи на кнопкодавство і інші факти беззаконня влади, українці знову і знову продовжують голосувати за одних й тих ж осіб.

"Люди, ви правда збираєтеся за когось з них знову голосувати? Ви будете знову голосувати за те, що відбувається в нашій країні? Ось, наприклад, Рева днями зробив чергову заяву: причина дефіциту Пенсійного фонду в тому, що в країні багато пенсіонерів. Люди йому заважають. Каже: вони занадто довго живуть. І, нібито через це країна повинна платити пенсії людям до 80-85 років. Він навіть не знає, що у нас середня тривалість життя-71 рік! Або Гонтарева купила собі особняк в Лондоні за 23 мільйони фунтів. Та сама Гонтарева, яка знищила нашу валюту. Ось такі чиновники в нашій країні при владі", – резюмував Рабінович.

  • Facebook