Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Заява голови партії "За життя" Вадима Рабіновича

 ...

На наших очах у Харкові відбувається ганебна провокація, захоплюється мерія міста, порушується конституційний лад в одному з найбільших міст України. Цілком зрозуміло, що всі ці дії спрямовуються та керуються з Києва. Напередодні виборів здійснюється спроба занурити країну у безлад громадянського протистояння та будь-якою ціною зберегти при владі казнокрадів.

Ми вимагаємо: провокатори, приберіть свої брудні руки від законно обраного мера Харкова Геннадія Кернеса, якого підтримує подавляюча більшість харків’ян та який показую приклад того, як будувати справжнє українське місто, як зшивати країну та економічно її зміцнювати.

Партія "За життя" вимагає від СБУ, МВС та Генпрокуратури терміново втрутитися у ситуацію та відновити конституційний лад, спокій та надати харківській законній владі здійснювати свої повноваження. Інакше це можна розцінювати як згоду на те, що Україна більш не існує як конституційна держава, а владу у ній мають не державні органи, а праворадикальні угрупування.

Ми вимагаємо негайно припинити провокацію у Харкові, наказати винних та не допускати наперед подібного загострення ситуації!

Ми вимагаємо від Верховної Ради негайного створення тимчасової слідчої комісії, яка б швидко та компетентно з’ясувала б всі обставини подій у Харкові та неупереджено визначила б для суспільства, хто винен у загостренні ситуації.

Партія "За життя" звертається до Президента України як гаранта Конституції держави з тим, щоб він негайно втрутився у ситуацію у Харкові та здійснив заходи, які б відновили дію законів України та Конституції у мирному, працьовитому українському місті на сході держави.

Ми твердо переконані: спроби перетворити Харків на чергове місце протистояння та війни – найбільший злочин перед народом України!

  • Facebook