Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Ми за чотири роки "наїлися" Парубія, але навіть він не робив того, що робить ця влада!

 ...

Народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович прокоментував в кулуарах парламенту перший день роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання в цілому і перші рішення, які озвучуються в сесійній залі. 

Зокрема, коментуючи можливе внесення кандидатури на посаду прем'єр-міністра, парламентарій нагадав, що є закон про Регламент, який говорить: перед поданням кандидат повинен представитися фракціям.

"Ми спостерігаємо кричуще порушення Регламенту з усіх питань. Вони збираються прем'єр-міністра представляти, якого ми ніколи не бачили, прізвище якого не знаємо. Яку кандидатуру "Слуга народу" внесе в зал? Може, Гончарука, може, кішку з вулиці. Я не знаю! Я не можу збирати чутки, не можу ґрунтуватися на тому, що мені "хтось в туалеті сказав, що, можливо, будуть вносити кандидатуру Гончарука. Це що, цивілізоване подання прем'єр-міністра? Це знущання!" – заявив Вадим Рабинович.

Така ж ситуація і з порядком денним.

"У залі голосували за порядок денний – його теж ніхто не бачив – його отримала тільки одна фракція парламенту – "Слуга "нібито" народу"! І, тим не менше, порядок поставили на голосування... Це ж смішно! Такого ще не було!.. Я вважав, що Парубій – це кінець українського парламентаризму, але тепер я сумніваюся", – обурився народний депутат.

Політик вважає, "якщо ця Рада так і закони буде так приймати, то такий парламент нам не потрібен взагалі! Це просто президентська республіка! Навіщо витрачати 1 млрд на рік на утримання Ради, якщо депутати голосують, не знаючи, за якого прем'єра, якщо вони приймають, не знаючи, які закони, а вся країна рухається незрозуміло в якому напрямку?" – задався питанням народний депутат, не виключаючи, що багато рішень "будуть напівпідпільно проголосовані – це кіт в мішку!"

Вадим Рабинович не виключає, що "команда президента, може, і хоче зробити добре".

"Але тоді скажіть: "ми скасовуємо всі закони". В іншому ж випадку вони займаються злочинною діяльністю. Порушення закону "Про регламент" – це таке ж порушення, як і булку вкрасти або сейф зламати!" – упевнений Вадим Рабинович.

У зв'язку з цим співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" звернувся до колег з фракції "Слуга народу":

"Ви ж обіцяли, що не будете порушувати Конституцію, закон і Регламент. Ми за чотири роки "наїлися" Парубія, але навіть він такого не робив! Всі законопроекти повинні пройти затвердження комітетів, кандидати на пост. Давайте взагалі розпустимо Раду, якщо ніхто не дотримується норм! Закон або є або його немає! Неможливо проводити через сесійний зал Генерального прокурора, якого ніхто не знає. Покажіть нам його!"

У будь-якому випадку фракція "Опозиційна платформа – За життя" не голосуватиме ні за одне порушення закону.

"Нагадаю, що представник президента в парламенті минулого скликання заявляв: "Слуга народу" не голосуватиме за закони з порушенням Регламенту, а Зеленський нічого не підпише. А сьогодні вони починають свою парламентську діяльність з грубого його порушення! Незважаючи на "все добре", у цієї влади поки немає нічого – є тільки "креативні ідеї", – резюмував Вадим Рабинович.

 

 

 

  • Facebook
>