Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "За життя" має план припинення війни і ключі від поновлення миру

 ...

Українці зобов'язані припинити пропаганду війни на сході країни, прибрати фашистів з вулиць і сісти за стіл переговорів заради відродження України і майбутнього наших дітей. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна".

"Коли в України фактично немає жодного військово-морського флоту і нам показують "героїчний похід" двох кораблів тридцятирічної давнини в Азовське море (США передали Україні два катери берегової охорони, побудовані в 1988 році, – ред.) як порятунок для стратегічної ситуації – це стає смішним. Нам потрібен мир, тому що ми не в змозі виграти війну, яку сьогодні ведемо. Нам потрібен мир, тому що ми повинні укріпити економіку, створити сильну армію і тоді вже розмовляти з нашими сусідами з позиції сили", – наголосив парламентар.

Політик упевнений, що влада, яка готується до виборів і не може похвалитися ні політичними, ні економічними досягненнями, і далі роздуватиме моховик ненависті, придумуватиме конфлікти, втягуватиме український народ у війну.

"Всі парламентські партії, за винятком тих, які представляють південний схід країни, відкрито говорять про продовження війни. І ніхто з них не пропонує механізм для реального вирішення ситуації. Я ж не боюся сказати, що завдання номер один для будь-якої нової влади – зупинити війну негайно", – заявив народний депутат.

На думку лідера "За життя", для того щоб зупинити війну недостатньо бажання однієї сторони, тому Україна зобов'язана розмовляти з іншою стороною – з Росією і невизнаними республіками.

"Ми повинні вести переговори з другою стороною конфлікту не заради них, а заради нас. Немає воєн в світі, які б не закінчувалися, і в наших інтересах завершити конфлікт на Донбасі якнайшвидше. Спершу ми повинні припинити пропаганду війни. Ми не повинні говорити, що ми приречені воювати. Франція і Англія воювали сто років, але історія розставила все на місця і тепер вони союзники", – зазначив політик.

Він також нагадав, що в партії "За життя" є чіткий план припинення війни.

"Без миру не буде нічого, і ключі від миру сьогодні знаходяться у партії "За життя" – хоче хтось цього чи ні. У нас є план врегулювання ситуації, у нас є можливості спілкуватися з тими, хто може змінити ситуацію. Ми не можемо перенести країну на Канари, а вимушені жити поряд із Росією, Польщею, Угорщиною, тому потрібно вчитися співіснувати і співпрацювати з ними. Голосуючи, люди повинні пам'ятати про майбутнє своїх дітей, які не повинні йти на передову через бездарних керівників країни, діти яких, до речі, не воюють", – резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook