Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

''За життя'' знає, як відродити економіку і повернути на Батьківщину заробітчан

 ...

Народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович пообіцяв, що його політична сила відродить промисловий потенціал України та поверне в країну мільйони емігрантів. Такі амбітні плани він озвучив у ефірі авторської передачі "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"Все в нашій країні залежить від того, яку ми оберемо стратегію розвитку держави. Ви не дивіться на ці "морди лиця", а слухайте, що вони пропонують. Розмови на кшталт "я зроблю добре" мають на чомусь ґрунтуватися. Партія "За життя" пропонує економічну програму. Вона спирається на дуже прості речі: ми відродимо промисловий потенціал України і повернемо в країну мільйони емігрантів", – заявив парламентар.

За його словами, в програмі відродження економіки прописані п'ять основних кроків. "Перший - створення робочих місць. У нас найосвіченіші, найпрацелюбніші, найталановитіші люди у світі. Зараз у Європі українські гастарбайтери нарозхват. Чому? Тому що у нас трудовий ресурс колосальний. Ми повинні тут створювати робочі місця. Це одна з основ відродження економіки", – впевнений народний депутат.

Політик вважає, що сильна держава має володіти ресурсами в країні, щоб забезпечувати гідне життя людям.

"Другий – повернення ресурсів державі. Наша країна – одна з найбагатших у світі на надра. І з цими ресурсами ми стали найбіднішими у Європі. Держава, а не олігархи, має володіти ресурсами та ефективно ними розпоряджатися. Країна повинна повернути народу надра, які зараз скуплені за копійки олігархами", – вважає Рабінович.

Ще один важливий крок – це створення державного земельного банку. "Третій – треба заробляти на нашому родючому чорноземі. Сьогодні десятки мільйонів гектарів стоять без діла, вони значаться в якихось липових реєстрах. Ми внесемо цей чорнозем у наш державний земельний банк. Це дасть нам можливість мати $5-6 млрд на рік, які слід спрямувати, поки будемо відновлювати економіку, на індексацію пенсій і зарплат", – продовжив народний депутат.

Також лідер партії "За життя" вимагає зайнятися відновленням і розвитком промисловості в країні.

"Четвертий крок – розвиток промисловості. Україна має колосальний промисловий потенціал. При цьому влада добиває його до кінця – коли потужний завод "Южмаш" зараз випускає каструлі. Ніхто навіть не думає про системний підхід, про перспективу. Уряд не каже, що розвиватиме цю сферу чи іншу. Їм аби ще рік протриматися при владі, ще покрасти", – упевнений політик.

Парламентар пропонує також заробляти на географічному положенні країни. "П'ятий крок – використати вигідне розташування. Наша країна – зручно розташована між Сходом і Заходом, між Азією і Європою. Ми мільярди маємо тільки на цьому заробляти. Може ми не бідні, а нас нахабно обкрадають? "За життя" пропонує конкретні кроки з порятунку економіки. Ми зможемо врятувати нашу країну від економічної катастрофи і вивести Україну у світові лідери", – підсумував Рабінович.

  • Facebook