Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Гривня як самоціль – це помилка! Україні потрібна нова національна ідея", – Рабінович

 ...

Головна проблема України полягає в тому, що на прапорі країни всі 27 років намальована тільки гривня. Ми повинні ставити перед собою великі цілі і тоді найвпливовішими у нас будуть не тільки бізнесмени, які множать капітали, а й моральні авторитети країни – вчені, артисти, медики, письменники, вчителі, журналісти.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112-Україна".

По героям завжди можна оцінити, яку країну ми будуємо. Сьогодні у нас національна ідея, під якою вся Україна виховує своїх дітей єдина – ГРОШІ. У рейтингу впливових українців ви не знайдете великих акторів, вчених, журналістів – тих, хто зазвичай становить еліту нації. У нас же еліта відповідає нашому вектору розвитку "- підкреслив парламентарій.

Політик вважає "великою трагедією те, що сьогодні молодь орієнтується не на видатних письменників або вчених, а на людей з бізнесу і політики".

"В першій десятці ТОП-100 найвпливовіших українців перебувають ті, хто впливає на силовиків, має бізнес, а все тому, що на прапорі нашої країни сьогодні намальована гривня, всі за неї борються, і вся молодь орієнтується на цих товстосумів. Чому людина, яка має найбільше грошей, стає найпопулярнішою – і хіба ми можемо, виховуючи своїх дітей, ставити їм у приклад наших багатіїв, які множать капітали? Нехай вони і впливають на процеси, але хіба вони мають право бути моральними авторитетами для українців? Я радий, що перебуваю в другій половині цього рейтингу. І якби я складав цю "сотню", то розмістився би в рейтингу тих, кого не соромно показати дітям і сказати: "Дивися, який великий чоловік!" … Як на мене, еліта країни повинна складатися не з бізнесменів, які зберігають гроші в офшорах , а тих, хто дійсно допомагає нашій країні, її людям ставати краще ", – переконаний народний депутат.

Лідер партії "За життя" впевнений, що для побудови успішної країни Україні треба "змалювати траєкторію руху".

"Нам потрібна ідеологія, яка покаже, яку ж країну ми будуємо. Народ не може просто жити, прагнучи заробити гривню, проїсти її – і знову братися працювати. Потрібна мета! Велика, якщо хочете … Ми не просто так говорили про побудову великої України, сильної і незалежної, нейтральної, по типу "Швейцарії Східної Європи", яка стане мостом між Заходом і Сходом. Упевнений, що це гарна ідея, на яку можна орієнтуватися при побудові успішної, процвітаючої країни", – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook