Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Реабілітаційному центру Черкасах підсобили новим інвентарем (ВІДЕО)

 ...

Рік тому для 13-річного черкаського футболіста Олега розваги в перерві між тренуваннями закінчилися жахливою травмою. Хлопець опинився затиснутим під кількасоткілограмовим баскетбольним щитом. Увесь цей час батьки боролися за життя сина та можливість рухатися. І ось після тривалої реабілітації Олег знову робить свої перші кроки. Пережите надихнуло батька Олега допомагати й іншим. Напередодні Анатолій Рудницький відкрив реабілітаційний центр для спинальних хворих. Усе – аби буквально допомогти стати на ноги іншим.

Анатолій Рудницький, засновник реабілітаційного центру:

"Дуже багато і діток і дорослих людей з ураженням хребта, переломом хребта, шийного відділу. І отак посиділи і подумали, що, напевно, треба відкривати центр".

Нині у центрі працюють два реабілітологи. За основу взяли методику провідної реабіліатологині з Харкова. До неї у Харків звозять пацієнтів з усієї Європи. Серед них був і 13-річний Олег. Для занять із пацієнтами фахівці черкаського центру все ще потребують додаткового обладнання.

Анатолій Рудницький, засновник реабілітаційного центру:

"Ще потрібне обладнання нам закупить це так звана кінезототерапія. Це тренажер який качає ноги, приходящі м’язи".

Поки що допомагають із облаштуванням крок за кроком і місцеві благодійники. Керівник місцевого підприємства й міський обранець Олександр Згіблов подарував набір спеціальних медичних м’ячів та стійку для їх зберігання.

"Як опора…щоб ноги не випадали. Отак. Називається вертикалізація. Так шо ці м’ячі нам потрібні".

Така підмога, кажуть фахівці, полегшить заняття та підвищить рівень якості реабілітації.

Олександр Згіблов, депутат міськради:

"На жаль, ми не є лікарі, а можемо допомогти матеріальним або як зараз облаштуванням цього медичного центру. Я впевнений, що в травні місяці ми вже з Олегом будемо грати у футбол".

Подальшим кроком допомоги центру реабілітації стане благодійний аукціон. На ньому пустять із молотка футболку іменитого черкаського баскетболіста Святослава Михайлюка, який нині грає в НБА. Усі кошти з продажу віддадуть на підтримку Центру.

  • Facebook
>