Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський обранець ратуватиме за тепло спортивній школі (ВІДЕО)

 ...

Не перевищує 12 градусів тепла. Таке нетепле існування Черкаської спортивної школи №1. Застара система опалення не дає прогріти труби належним чином, відтак батареї ледве теплі. Та, попри все, юні гімнастки продовжують готуватися до змагань. Пані Наталя водить свою семирічну доньку Анастасію на гімнастику вже другу зиму поспіль. Каже, надягають все найтепліше.

Наталія Валєєва, мати гімнастки:

"Ми одягаємо термобілизну обов’язково, теплі шкарпетки. Це, звичайно, незручно, тому що потрібно одягати напівчешки. І одягаємо жилетки, інколи по дві кофтини, по два светри".

Та така маса одягу під час активних занять спортом обмежує дитячі рухи.

Вероніка Попова, тренерка з художньої гімнастики:

"Є специфічні вправи, які робити, коли дуже багато одягнено, недоречно. Для дітей це тяжко".

Переповідає: інколи доводиться знімати частину одягу. Та нерідко після такого полегшення діти хворіють.

Вероніка Попова, тренерка з художньої гімнастики:

"Це позначається на тренувальному процесі , результатах дитини та на її здоров'ї".

Директорка школи пояснює: будівля закладу стара. І тут вже понад 30 років не замінювали труби. Аби утеплити приміщення, зменшили вікна та замінили їх на металево-пластикові. Та втримувати тепло в приміщенні, однак, не вдається.

Вікторія Краснова, директорка КДЮСШ №1:

"Проводка не витримує ставити обігрівачі чи якісь там прибори. Намагалися поставити – через кожні півгодини вирубає світло".

Підсобити холодній спортивній школі взявся "вільнодемократівець" Олександр Згіблов. Каже, найближчим часом внесе пропозицію оновлення системи опалення в план соціально-економічного розвитку.

Олександр Згіблов, депутат міської ради:

"Щоб в 19 році закласти ці кошти в межах 350 – 400 тис. грн. для модернізації системи опалення в спортивній школі №1. Усі можливості технічні тут є, я, як інженер, вивчив всі підводи і відводи. Тут можна встановити сучасну систему з лічильником, тут можна встановити ІТП, який не тільки зігріє наших діток, а й зекономить кошти. Адже система ІТП в сумі ще й економить кошти бюджетні".

Цьогорічний бюджет розвитку Черкас занизький. Це визнають представники різних фракцій. Нині той ще на стадії написання. Чи внесуть туди теплі потреби юних спортсменів – нині не відомо. Спочатку Програму соціально-економічного розвитку розгляне виконком. Потому ще – депутати. Тим часом вихованці спортивної школи сподіваються: хоч прийдешньої зими зможуть тренуватися в теплі.

 

  • Facebook