Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведучк про новий ріст тарифів ХКГ та лібертаріанські ідеологічні орієнтири нової влади

 ...

З 1 червня в Україні дано старт подальшому зростанню тарифів на житлово-комунальні послуги. Справа в тому, що з 1 червня 2019 року діє нова ціна на природний газ для побутових споживачів. У ряді регіонів ціна на блакитне паливо доходить до рекордних 8800 грн. за тисячу кубометрів з ПДВ. Ціна на природний газ для населення в червні збільшилася в порівнянні з попереднім місяцем, а це неминуче призведе до відповідного зростання тарифів на гаряче водопостачання та опалення.

Очікувалося, що новий президент своїм указом скасує постанову Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 № 867 "Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов'язків насуб'ектов ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу". Це забезпечило б стабілізацію цін на газ і тарифів ЖКГ хоча б на рівні 2018 року.

Президент цього не робить, і поступово стає зрозуміло чому.

Тарифна політика Порошенка – Гройсмана базувалася на ідеології неолібералізму. Представник президента Зеленського в парламенті Руслан Стефанчук заявив про лібертаріанському ідеологічних уподобаннях нової влади. У той же час пан Стефанчук в одному з недавніх інтерв'ю стверджував: "Наші з ним (президентом) відносини – ліберальна модель економіки, ліберальна модель відносин з відповідними національними особливостями".

Тим самим головний ідеолог команди Зеленського визнав рівність пропонованої Україні моделі лібертаріанства і моделі неолібералізму, яку (в його гіршій формі) сповідувала влада останні 5 років. Як би ми це не називали, в основі всіх цих різновидів лібералізму лежить ідеологія соціал-дарвінізму, тобто формування державою умов, коли багаті багатіють, а бідні бідніють.

На реалізацію саме такої соціально-економічної політики був націлений антинародний режим Порошенко – Яценюка – Гройсмана. Адепти цієї нелюдської політики заморожували зарплати і пенсії, зводили до мінімуму виплати по народженню дітей, скасовували безкоштовне харчування школярів, вводили захмарні комунальні тарифи ...

Так при такому тяжкому становищі в країні, коли навіть ООН визнає, що 60% населення України перебуває за межею бідності, людей треба рятувати від злиднів, підвищувати зарплати і пенсії, терміново знижувати комунальні тарифи!

Лібертаріанство – це явно не та ідеологія, яка необхідна зараз Україні і українцям.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

"Опозиційна платформа – За життя"

 

 

  • Facebook