Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович "Влада знищує українців за вказівкою своїх закордонних кураторів"

 ...

Тотальне зростання цін і падіння рівня життя в Україні є спланованою акцією зі знищення українців, до того ж рішення про її проведення було прийнято за межами країни зарубіжними кураторами влади. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"В Україні дорожчає громадський транспорт, продукти, зростає ціна на газ, а гривня і рівень життя падають. Це говорить про те, що, на превеликий мій жаль, скоріш за все було прийнято рішення про знищення українців. Прийнято воно було за межами України, а тут просто здійснюється через клевретів Міжнародного валютного фонду. Через владу, яка ненавидить свій народ", − підкреслив парламентарій.

Він висловив упевненість у тому, що влада і її міжнародні куратори навмисно призначають на ключові пости іноземців. "Адже в нас обов’язковою умовою для того, щоб зайняти велику державну посаду, є наявність хоч якогось закордонного паспорта. Дороги в нас сьогодні будують з Чехії, залізні дороги управляються з Польщі, а згадайте Абромавічуса, Деканоїдзе, Згуладзе, Балчуна … До чого вони довели Україну?" − обурився політик.

Народний депутат звернув увагу на те, що нинішня влада намагається взяти реванш, продовжуючи роздавати обіцянки, які не збирається виконувати. "Влада дійсно хоче добити Україну. Адже вона чудово розуміє, що якщо в нас пройдуть чесні вибори, то їх тут вже і близько не буде, тому вона розраховують ще мобілізуватися. Вона сподівається, що ви всі забудете перед виборами, тому знову малюють нам красиві картинки на білбордах і по телевізору. Обіцяють чергове "покращення", − зазначив лідер партії "За життя".

Втім, за його словами, у представників нинішньої влади на виборах немає шансів, тому що українці більше не мають наміру їх терпіти.

"Вони розраховують, що дадуть вам по кілограму гречки, і ви знову проголосуєте за те, щоб вбивали вас і ваших дітей, майбутнє України. Але я думаю, що вони перебільшують свої можливості і недооцінюють ту ненависть, яку до них зараз відчувають всі українці. Я багато їжджу по Україні, спілкуюся з людьми, і бачу їх реальні настрої. До виборів ми вже нічого не змінимо, можемо тільки спостерігати, але на виборах ми не повинні залишити чинної влади жодного шансу", − резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook