Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські "ляшківці" привітали літніх людей у Кам`янці (ВІДЕО)

 ...

Черкаські "ляшківці" вшанували літніх людей у Кам`янці. Для них провели зустріч із концертом, подарунками і частуваннями. Усе – до міжнародного дня людей похилого віку.

Ніна Бондаренко, директорка сільського будинку культури:

"Їдуть з позитивним настроєм. Для того, щоб хоч трошки розвіятись, забути про якісь проблеми сьогодення. Бо для пенсіонерів зараз, мабуть, найбільш важкий час".

Така зустріч – вже третя на Черкащині за останній час. Такі спілкування вже відбулись у Черкаському і Смілянському районах. В їх межах "ляшківці" говорять з людьми про їхні потреби та допомагають вирішувати проблеми. Так, цього разу кам`янчани просили сприяння у відкритті соціального магазину.

"Люди все не против! В других районах, насколько я знаю, есть такое. Если можно, пожалуйста, сделайте нам доброе дело!"

Голова черкаської організації Радикальної партії говорить: нині пенсіонери почуваються покинутими напризволяще. Тому їм вкрай важливі розуміння та підтримка. Чи не найбільше людей турбують зростання тарифів, ціни на їжу і ліки та малі пенсії.

Іван Полудень, голова Черкаської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка:

"Те, що зараз Радикальна партія робить, – вносить пропозицію, щоб ліки були доступні. Щоб рентабельність була менша на ліки, нульова. Щоб ПДВ було не 7%, а 0. Щоб виділялось більше коштів на доступні ліки. Радикальна партія продавила питання, щоб мільярд гривень було виділено на доступні ліки. А на 19-й рік щоб було 2 мільярди".

На зустріч у Кам`янці зійшлись близько двохсот пенсіонерів. Говорять: завдяки таким зібранням почуваються почутими і можуть отримати допомогу.

Олексій Засядько, голова ветеранської організації Кам`янського району:

"Щоб нас почули. Просто почули. Якщо брати партію Ляшка – Ляшко не наш депутат. Він працює на Чернігівщині, але він чує нас, кам'янчан. Тому що ми пишемо, звертаємось".

Фінішувала зустріч концертом та частуванням. А ще – врученням подарунків. Пообіцяли "ляшків ці" і підмогти кам'янчанам з проблемами, щодо яких ті звертались.

 

  • Facebook