Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Влада ліквідувала виборчі дільниці в РФ з метою маніпуляцій на майбутніх виборах"

 ...

Влада позбавила сотні тисяч українських громадян конституційного права голосувати на виборах, з метою маніпуляцій ліквідувавши виборчі дільниці на території Російської Федерації. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в своєму Facebook.

"За різними оцінками, сотні тисяч наших громадян перебувають в Росії. Хто на заробітках, хто з інших причин. І ось влада позбавляє їх права голосу. Це неконституційно і протизаконно. Це частина майбутніх маніпуляцій на виборах", – впевнений політик.

Парламентарій також заявив про те, що оскаржить дане рішення Центрвиборчкому у судовому порядку.

"Я подаю в суд на це рішення. Люди, ми не повинні мовчати! Наших громадян позбавляють їх основного права – брати участь у виборах!" – обурився Вадим Рабинович.

Нагадаємо, 31 січня з переліку іноземних виборчих дільниць були видалені постійні ділянки, які раніше розташовувалися в Російській Федерації. Відповідне рішення було прийнято Центральною виборчою комісією. Згідно додатку до постанови, ЦВК ліквідувала п'ять виборчих дільниць України за кордоном.

"Ліквідувати виборчу дільницю №900075, у зв'язку з чим позицію з цього виборчій дільниці виключити. Ліквідувати виборчу дільницю: №900077, №900078, №900117, №900118", – сказано в постанові Центрвиборчкому.

Згідно з постановою від 12 квітня 2012 року, відповідні виборчі дільниці були розташовані на території Російської Федерації.

 

  • Facebook