Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Влада продовжує вганяти країну в борги МВФ, незважаючи на воєнний стан

 ...

Незважаючи на воєнний стан, який введено в деяких областях України, влада продовжує вганяти країну в борги перед Міжнародним валютним фондом. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович на своїй сторінці в Facebook

"Нинішня влада з великою готовністю виконує будь-які примхи МВФ – аби отримати черговий транш. І ніяке військове становище цьому не перешкода. Ми з одного боку кричимо на весь світ "караул, на нас напали", а з іншого – розповідаємо, що у нас все стабільно і можна давати нам у борг. Говоримо, що у нас все добре в економіці – але при цьому випрошуємо все більше боргів під приводом того, що без них нам не вижити. Влада остаточно забрехалась і прокралася – це вже видно будь-якій розсудливій людині", – написав депутат.

На його думку, МВФ все одно, що їх транш осяде в кишенях корумпованої верхівки. Так як основне завдання цієї фінансової організації – поневолення українців шляхом навішування мільярдних боргів.

"Та й ми самі вже розплачуємося за подачки від МВФ підвищеними тарифами, вирубаними лісами, убивчими псевдореформами. Влада використовує народ як розмінну монету, а наші з вами гаманці – як своє кредитне зобов'язання. Ось вам докази. Влада підвищила тарифи на газ на чверть, щоб пограбувати українців ще більше. Це ж підвищення вона використовує для того, щоб позичити у МВФ 3,9 мільярда доларів", – вважає лідер партії "За життя".

Політик упевнений, що до виборів представники нинішньої влади будуть намагатися нагорнути якомога більше грошей, щоб потім виїхати з України в більш успішні країни.

"Влада так поспішає, тому що знає – вона програє, ніхто вже за неї не проголосує після всього, що вона зробила з країною і людьми", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook