Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Із ініціативи "SPD-Ukraine" черкаський ІТ-класт долав благодійні кілометри (ВІДЕО)

 ...

Долають дистанції заради доброї справи. Черкаська айті-компанія SPD-Ukraine вже вчетверте є головним організатором доброчинного івенту. Цьогоріч усе – задля збору коштів на потреби дітям. Бігуни підкорювали віддаль різної довжини. Максимальна – 10 кілометрів. Пробігти найдовшу благодійну дистанцію сьогодні вирішив і айтішник Сергій. Чоловік зізнається: задля доброї справи змінив офісну роботу на парковий пробіг.

Сергій Даниленко, учасник забігу:

"Адреналін, енергія, заряджений такий. Ну дуже чудовий настрій. Я вже два роки бігаю, тому вже в цьому році буде легше, порівняно з минулим. Хочеться пробігти достойно, нормально. Навряд чи я переможу, але думаю, що пробіжу достойно".

Замість комп’ютера – кросівки, а навзамін офісному одягу – спортивний. Такі метаморфози у спринтера Юрія.

Юрій, учасник забігу:

"Благодійність, щоб принести якусь користь. Зараз в такому передчутті очікуванні  старту. У десятці першій я думаю пробіжу".

Найкоротшу дистанцію у 2,5 кілометри першим підкорює Владислав. Його 76 номер сьогодні фартовий. Участь бігуна-айтішника у Черіті цьогоріч дебютна. Однак своїм результатом той неабияк пишається.

Владислав, переможець на дистанції 2,5 км:

"Емоції – класні. Я взагалі займався раніше бігом, потім трішки "закинув". Але я радий, що можу ще показати себе. Я взагалі подав заявку на велозаїзд, а друзі біжать 5 і 10 км. І я вирішив розминку зробити перед велоперегонами. Два з половиною – саме те, що треба".

Черкаська IT компанія SPD-Ukraine вже вчетверте об'єднує колег та проводить справжнє свято благодійності та спорту – CherITy Fest. Цьогоріч згуртувалося 9 айті-компаній міста. Наголошують: надзвичайно пишаються небайдужістю та ініціативністю черкасців.

Анна Дума, project manager SPD-Ukraine:

"Кожного року Черіті стає все ширше і масштабніше. Цього року ми маємо освітні локації, де можна дізнатися, як отримати айті-освіту в нашому місті. Багато локацій для дітей, локації настільних ігор, велозабіги. Тобто ми розширюємося, і я думаю, що наше зростання – воно не припиниться".

Пані Тетяна нині на Черіті має дві ролі: партнер фестивалю і ще й учасниця. Сьогодні жінка допомагає організаторам адмініструвати кошти і сама бере участь у їхньому зборі.

Тетяна Волочай, директор благодійного фонду "Урожай-громаді":

"Дуже приємно, коли молоді люди долучаються до таких заходів. Тут круто. Ми всі бігаємо. Я планую здійснити велозабіг. Тут є локації для дітей і це дуже круто долучатися до такої справи".

Підтримують такий спортивно-масовий фест айті-спільноти і в Національному олімпійському комітеті області. Зазначають: місто потребує більше подібних заходів.

Андрій Більда, голова відділення НОК України в Черкаській облаcті:

"Цей захід уже є традиційним. При чому з кожним роком оберти збільшуються, кількість учасників зростає. Але ж головна ідея тут – благодійність. Тут збираються кошти і вкладаються в благодійні проекти. І це теж класно. Спорт, здоров’я, рухова активність і ще й благодійність".

Тим часом, черкасці "шопляться" на тутешній барахолці. Придбавши #Майнонадобро, чи просто перекусивши, ті роблять місто кращим. Кошти зібрані з різноманітних локацій та, власне, забігів підуть для допомоги тим, кому це напрочуд потрібно.

Анна Дума, project manager SPD-Ukraine:

"У цьому році кошти підуть на встановлення дитячого майданчика для притулку "Теплий дім", а також ми закупимо необхідне обладнання для діток черкаської онкогематології".

Втілити це організатори зможуть на понад сто тисяч, виручених від фестивалю. Водночас не лишили без трофеїв і учасників заходу. За призові місця трійки переможців на різних дистанціях нагороджують подарунками.

 

  • Facebook