Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Дайте мені посаду Генпрокурора і тиждень терміну – з корупцією буде покінчено!

 ...

З екранів телевізорів щодня говорять про те, що корупція винна у всіх наших бідах. Я готовий стати генеральним прокурором і за тиждень побороти корупцію, а після – стану стежити за виконанням передвиборних обіцянок, даних нашої партії, не займаючи ніяких посад.

Таку заяву зробив народний депутат і глава партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі програми "П'ятий кут. Розвиток "на телеканалі" NewsOne ". 

"Першочерговим завданням для нової влади є боротьба з корупцією. Справедливість повинна восторжествувати. Ми зобов'язані підвести підсумок правління команди Порошенко, зрозуміти, хто конкретно розкрадав наш бюджет, хто вночі "уволок" 150 млрд. з Приватбанку, хто вкрав 170 млрд. з Пенсійного фонду, хто вкрав оборонні замовлення і куди йшли 5% військового збору, які ми всі платили? Українці повинні знати прізвища казнокрадів і номери рахунків, на які йшли наші з вами гроші. І якщо правоохоронці не встановлять винних, то і правоохоронців теж потрібно змінювати", – підкреслив парламентарій.

Глава партії "Опозиційна платформа – За життя" заявив, що готовий особисто очолити генеральну прокуратуру України і за тиждень побороти корупцію.

"Після перемоги нашої партії на парламентських виборах, я мрію бути генеральним прокурором. Мої колеги кажуть: "Нам теж хотілося б на це подивитися". Ця каденція парламенту проголосувала за те, що генеральний прокурор може і не мати юридичної освіти. Може депутати у нас такі далекоглядні, і проголосували за це рішення не "під Луценка", а "під мене"? Я завжди говорив: "Мені не потрібні міністерські портфелі. Дайте мені посаду генпрокурора і тиждень терміну, і з корупцією буде покінчено! Мені потрібно рівно тиждень!" – запевнив політик.

На закінчення народний депутат пообіцяв, що після проходження його політичної сили до парламенту не стане займати державні пости, а зосередиться на виконанні передвиборних обіцянок, даних його партією.

"Можливо, у мене ще буде можливість очолити генеральну прокуратуру, і я можу з упевненістю сказати, що я до цього готовий! Упевнений, в нашій політиці не вистачає людей, які після перемоги на виборах не намагаються виторгувати для себе затишний кабінет, а відповідально стежать за тим, щоб їх політична сила виконувала передвиборні обіцянки. Я цим і займуся! Я не буду займати державний пости, а буду відповідати за виконання наших передвиборчих обіцянок і виправляти будь-якого партійця, який буде хоч би на крок ухилятися від проголошеного нами курсу. Це, вважаю, шлях до успіху!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook